Baranki – Laski

Prowadzący: Agnieszka i Tomasz Kondej, Małgorzata i Paweł Grabiec

Kapłan: Ksiądz Michał Wudarczyk

Kontakt: Baranki.Laski@szkolamontessori.com.pl

Tworzymy niewielką grupę (max. 6 rodzin). Będziemy spotykać się przy Kaplicy w Laskach, która znajduje się na terenie Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi.

Agnieszka i Tomasz Kondej
Jesteśmy małżeństwem 11 lat, mamy czwórkę dzieci uczących się w trybie edukacji domowej. Tomek, farmaceuta i filozof, obecnie pracuje w branży IT, Agnieszka, psycholg i pedagog, od lat zwiazana jest z edukacją alternatywną. Jesteśmy związani z warszawskimi (i nie tylko 🙂 ) Dominikanami.

Małgorzata i Paweł Grabiec
Jesteśmy małżeństwem od 12 lat, mamy dwójkę dzieci. Paweł z wykształcenia jest psychologiem, obecnie pracuje w branży IT, Gosia jest psychologiem i pedagogiem, zajmuje się m.in prowadzeniem warsztatów psychoedukacyjnych.
Dwa lata temu z grupą Baranków, z wielką radością poprowadziliśmy naszego synka do Pierwszej Komunii Świętej, teraz chcielibyśmy pomóc w tym innym rodzinom.

Baranki – Rydułtowy

Parafia: Matki Bożej Uzdrowienia Chorych w Rydułtowach (powiat wodzisławski) Prowadzący: Katarzyna i Andrzej Różyccy, Anna i Maciej Strzałkowscy oraz Mirela i Konstancjusz Mojżysz Kapłan: ks.

Baranki – Drohiczyn

Miejsce: Nadbużański Ośrodek Ewangelizacji w Drohiczynie Prowadzący: Kasia i Arek Kusińscy, Justyna i Kuba Wójcikowie Kapłan: ksiądz Mateusz Czubak Kontakt: baranki.drohiczyn@szkolamontessori.com.pl Zapraszamy chętne rodziny na

Baranki – Ibramowice

Parafia: Klasztor Sióstr Norbertanek w Imbramowicach Prowadzący: Baszka i Bogumił Sikory Kapłan: Ksiądz Adam Trzaska Kontakt: Baranki.Krakow@szkolamontessori.com.pl Dla rodzin edukacji domowej, otwartych i szczerych. Grupa