Baranki – Kraków (Trojanowie)

Miejsce: Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy Redemptoryści - Kraków

Prowadzący: Agata i Krzysztof Trojan

Kapłan: o. Ireneusz Byczkiewicz CSsR

Kontakt: baranki.krakow.trojanowie@szkolamontessori.com.pl

Dla tych, którzy chcą 🙂 Którzy szukają wsparcia i inspiracji w prowadzeniu swoich dzieci. Dla siedmiu rodzin, spotkania raz w miesiącu, w soboty u oo. Redemptorystów plus jedno spotkanie wyjazdowe.

Agata i Krzysztof Trojan

Jesteśmy rodzicami słodkiej trójki. Fascynują nas ich fascynacje, a ich fascynują nasze:). Chcemy dzielić się naszym doświadczeniem zachwytu i radości we wspólnym przeżywaniu wiary. 

Baranki – Rydułtowy

Parafia: Matki Bożej Uzdrowienia Chorych w Rydułtowach (powiat wodzisławski) Prowadzący: Katarzyna i Andrzej Różyccy, Anna i Maciej Strzałkowscy oraz Mirela i Konstancjusz Mojżysz Kapłan: ks.

Baranki – Drohiczyn

Miejsce: Nadbużański Ośrodek Ewangelizacji w Drohiczynie Prowadzący: Kasia i Arek Kusińscy, Justyna i Kuba Wójcikowie Kapłan: ksiądz Mateusz Czubak Kontakt: baranki.drohiczyn@szkolamontessori.com.pl Zapraszamy chętne rodziny na

Baranki – Ibramowice

Parafia: Klasztor Sióstr Norbertanek w Imbramowicach Prowadzący: Baszka i Bogumił Sikory Kapłan: Ksiądz Adam Trzaska Kontakt: Baranki.Krakow@szkolamontessori.com.pl Dla rodzin edukacji domowej, otwartych i szczerych. Grupa

Baranki – Kraków (Pleti)

Miejsce: centrum Krakowa Prowadzący: Agnieszka i Jan Pleti Kapłan: Ojciec Barnaba Olszewski Kontakt: Baranki.Brody@szkolamontessori.com.pl Dla rodzin z ed i sympatyków. Trzeci rok prowadzimy przygotowania dla

Baranki – Jamna, Rozdziele

Miejsce: Jamna | Rozdziele Prowadzący: Genowefa i Grzegorz Mittmann Kapłan: Ojciec Grzegorz Kluz z Jamnej Kontakt: baranki.jamna.rozdziele@szkolamontessori.com.pl Grupa prowadzona przez ojca Grzegorza Kluza oraz małżeństwo