Baranki – Korbielów

Parafia: Spotkania odbywać się będą przy klasztorze ojców Dominikanów w Korbielowie

Prowadzący: Anna i Krzysztof Wolscy oraz Małgorzata i Michał Małeccy

Kontakt: baranki.korbielow@szkolamontessori.com.pl

Grupa została stworzona z myślą o rodzinach z Żywca i okolic.

Nasze spotkania odbywać się będą w raz w miesiącu w salkach klasztoru dominikanów lub w powstającej obok kawiarni społecznej „Cafe Siena”.

Planujemy dwa spotkania wyjazdowe w weekendy, jedno na jesieni, a drugie na wiosnę.

Anna i Krzysztof Wolscy
Jesteśmy rodzicami dwójki dzieci, mieszkamy na Żywiecczyźnie od 5 lat. Pochodzimy z Częstochowy. Ania jest katechetką w dwóch szkołach MMS, a Krzysiek jest policjantem. Beskid żywiecki stał się naszym wymarzonym miejscem na ziemi, tutaj rozwijamy nasze pasje i wzrastamy duchowo. Jesteśmy Świeckimi Dominikanami, oraz należymy do Domowego Kościoła.

Gosia i Michał Małeccy
Jesteśmy małżeństwem od 14 lat i rodzicami trójki wspaniałych dzieciaków. Dwa lata temu dołączyliśmy do licznej grupy imigrantów w Beskidzie Żywieckim i tu planujemy zapuścić korzenie. Razem prowadzimy studio projektujące wnętrza, a w wolnych chwilach eksplorujemy Beskidy. Jesteśmy związani ze środowiskiem Dominikanów w Korbielowie oraz od wielu lat jesteśmy związani ze wspólnotą Przymierza Rodzin Mamre.

Nowe szkoły w Kętach i Grodzisku i zlot ED

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że zarejestrowaliśmy pięć naszych nowych szkół. W Kętach i Grodzisku Mazowieckim powstały nowe szkoły podstawowe i licea ogólnokształcące, a w

Nasze edukacyjne czasopismo KREDA

Kochani, po pół roku pracy i udało się rozpocząć realizacje wielkiego marzenia i wyzwania. Przygotowanie i wydanie miesięcznika o edukacji, o pasjach, o talentach. Miejsca