Baranki – Korbielów

Parafia: Spotkania odbywać się będą przy klasztorze ojców Dominikanów w Korbielowie (parafia NMP Królowej Aniołów)

Prowadzący: Anna i Krzysztof Wolscy oraz Małgorzata i Michał Małeccy

Kontakt: baranki.korbielow@szkolamontessori.com.pl

Grupa została stworzona z myślą o rodzinach z Żywca i okolic.

Nasze spotkania odbywać się będą w raz w miesiącu w salkach klasztoru dominikanów lub w powstającej obok kawiarni społecznej “Cafe Siena”.

Planujemy dwa spotkania wyjazdowe w weekendy, jedno na jesieni, a drugie na wiosnę.

Uroczystość I Komunii Świętej odbędzie się w Korbielowie w parafii NMP Królowej Aniołów.

Anna i Krzysztof Wolscy
Jesteśmy rodzicami dwójki dzieci, mieszkamy na Żywiecczyźnie od 5 lat. Pochodzimy z Częstochowy. Ania jest katechetką w dwóch szkołach MMS, a Krzysiek jest policjantem. Beskid żywiecki stał się naszym wymarzonym miejscem na ziemi, tutaj rozwijamy nasze pasje i wzrastamy duchowo. Jesteśmy Świeckimi Dominikanami, oraz należymy do Domowego Kościoła.

Gosia i Michał Małeccy
Jesteśmy małżeństwem od 14 lat i rodzicami trójki wspaniałych dzieciaków. Dwa lata temu dołączyliśmy do licznej grupy imigrantów w Beskidzie Żywieckim i tu planujemy zapuścić korzenie. Razem prowadzimy studio projektujące wnętrza, a w wolnych chwilach eksplorujemy Beskidy. Jesteśmy związani ze środowiskiem Dominikanów w Korbielowie oraz od wielu lat jesteśmy związani ze wspólnotą Przymierza Rodzin Mamre.

Baranki – Rydułtowy

Parafia: Matki Bożej Uzdrowienia Chorych w Rydułtowach (powiat wodzisławski) Prowadzący: Katarzyna i Andrzej Różyccy, Anna i Maciej Strzałkowscy oraz Mirela i Konstancjusz Mojżysz Kapłan: ks.

Baranki – Drohiczyn

Miejsce: Nadbużański Ośrodek Ewangelizacji w Drohiczynie Prowadzący: Kasia i Arek Kusińscy, Justyna i Kuba Wójcikowie Kapłan: ksiądz Mateusz Czubak Kontakt: baranki.drohiczyn@szkolamontessori.com.pl Zapraszamy chętne rodziny na

Baranki – Ibramowice

Parafia: Klasztor Sióstr Norbertanek w Imbramowicach Prowadzący: Baszka i Bogumił Sikory Kapłan: Ksiądz Adam Trzaska Kontakt: Baranki.Krakow@szkolamontessori.com.pl Dla rodzin edukacji domowej, otwartych i szczerych. Grupa