Baranki – Katowice

Prowadzący: Beata i Andrzej Bisok

Kapłan: Ojciec Bartłomiej Sumara OP

Kontakt: Baranki.Katowice@szkolamontessori.com.pl

Do naszej grupy zapraszamy rodziny z Katowic i okolic, którym bliska jest idea rodzinnych przygotowań komunijnych (szerzej omówiona na stronie). Nasze przygotowania będą składały się ze spotkań niedzielnych, których kulminacyjnym punktem będzie wspólna msza święta, dwóch wyjazdów weekendowych (piątek-niedziela) oraz spotkań dla samych rodziców.

Spotkania niedzielne – odbywać się będą w salkach parafii Przemienienia Pańskiego w Katowicach przy ul. Sokolskiej 12, przy czym:

• początek spotkania – ok. godz. 9:00
  • zakończenie – po mszy świętej o godz. 11:30

Spotkania wyjazdowe:

• początek spotkania – w piątek około 19:00 – rozpoczynamy wspólną kolacją
  • zakończenie – około godz. 13:00 po wspólnej mszy świętej i obiedzie.

Terminy spotkań – zależy nam bardzo na Waszej obecności na wszystkich spotkaniach podajemy więc ich terminy, abyście mogli je sobie zarezerwować (mając oczywiście na względzie, że mogą one ulec zmianie w zależności od sytuacji epidemiologicznej w kraju):

Spotkania niedzielne:

• w 2020 roku : 4 października, 15 listopada, 13 grudnia,
  • w 2021 roku: 21 lutego i 21 marca.

Spotkania wyjazdowe:

• w 2020 roku : 23÷25 października,
  • w 2021 roku: 5÷7 marca.

Spotkania dla rodziców – terminy podamy później.

Pierwsza spowiedź: 10 kwietnia

I Komunia Św.: 11 kwietnia

Formularz zgłoszeniowy (dostępny tutaj): prosimy o wypełnienie formularza celem potwierdzenia Waszej chęci udziału we wspólnych przygotowaniach biorąc pod uwagę zaproponowane terminy spotkań i po zapoznaniu się z informacjami i zasadami przygotowań zawartymi na stronie Baranków. Odpowiemy na każde zgłoszenie.

Jesteśmy małżeństwem, które przygotowywało się z synem w grupie Barankowej 4 lata temu, a od dwóch lat dzielimy się swoim doświadczeniem rodzinnych przygotowań do sakramentu Eucharystii i Pojednania z innymi rodzinami.

Baranki – Warszawa (Freta)

Miejsce: klasztor ojców Dominikanów na Freta w Warszawie Prowadzący: siostra Urszulanka Beata Zawiślak, Magda i Marek Massalscy Kapłan: Ojciec Robert Głubisz OP Kontakt: baranki.freta@szkolamontessori.com.pl Zapraszamy

Baranki – Warszawa (Bemowo)

Parafia: Parafia św. Łukasza Ewangelisty, Warszawa Bemowo Prowadzący: Dominika i Marcin Misiak, Olga i Sławek Nasiadek Kapłan: Bartosz Skawiński Kontakt: baranki.bemowo@szkolamontessori.com.pl Grupa ok. 8 rodzin,