Baranki – Katowice

Parafia: Przemienienia Pańskiego w Katowicach

Prowadzący: Beata i Andrzej Bisok

Kapłan: Ojciec Bartłomiej Sumara OP

Kontakt: Baranki.Katowice@szkolamontessori.com.pl

Do naszej grupy zapraszamy rodziny z Katowic i okolic, którym bliska jest idea rodzinnych przygotowań komunijnych (szerzej omówiona na stronie). Nasze przygotowania będą składały się ze spotkań niedzielnych, których kulminacyjnym punktem będzie wspólna msza święta, dwóch wyjazdów weekendowych (piątek-niedziela) oraz spotkań dla samych rodziców.

Spotkania niedzielne – odbywać się będą w salkach parafii Przemienienia Pańskiego w Katowicach przy ul. Sokolskiej 12, przy czym:

  • początek spotkania – ok. godz. 9:00
  • zakończenie – po mszy świętej o godz. 11:30

Spotkania wyjazdowe:

  • początek spotkania – w piątek około 19:00 – rozpoczynamy wspólną kolacją
  • zakończenie – około godz. 13:00 po wspólnej mszy świętej i obiedzie.

Terminy spotkań – zależy nam bardzo na Waszej obecności na wszystkich spotkaniach podajemy więc ich terminy, abyście mogli je sobie zarezerwować (mając oczywiście na względzie, że mogą one ulec zmianie w zależności od sytuacji epidemiologicznej w kraju):

Spotkania niedzielne:

  • w 2020 roku : 4 października, 15 listopada, 13 grudnia,
  • w 2021 roku: 21 lutego i 21 marca.

Spotkania wyjazdowe:

  • w 2020 roku : 23÷25 października,
  • w 2021 roku: 5÷7 marca.

Spotkania dla rodziców – terminy podamy później.

Pierwsza spowiedź: 10 kwietnia

I Komunia Św.: 11 kwietnia

Formularz zgłoszeniowy (dostępny tutaj): prosimy o wypełnienie formularza celem potwierdzenia Waszej chęci udziału we wspólnych przygotowaniach biorąc pod uwagę zaproponowane terminy spotkań i po zapoznaniu się z informacjami i zasadami przygotowań zawartymi na stronie Baranków. Odpowiemy na każde zgłoszenie.

Jesteśmy małżeństwem, które przygotowywało się z synem w grupie Barankowej 4 lata temu, a od dwóch lat dzielimy się swoim doświadczeniem rodzinnych przygotowań do sakramentu Eucharystii i Pojednania z innymi rodzinami.

Baranki – Rydułtowy

Parafia: Matki Bożej Uzdrowienia Chorych w Rydułtowach (powiat wodzisławski) Prowadzący: Katarzyna i Andrzej Różyccy, Anna i Maciej Strzałkowscy oraz Mirela i Konstancjusz Mojżysz Kapłan: ks.

Baranki – Ibramowice

Parafia: Klasztor Sióstr Norbertanek w Imbramowicach Prowadzący: Baszka i Bogumił Sikory Kapłan: Ksiądz Adam Trzaska Kontakt: Baranki.Krakow@szkolamontessori.com.pl Dla rodzin edukacji domowej, otwartych i szczerych. Grupa

Baranki – Kraków (Pleti)

Miejsce: centrum Krakowa Prowadzący: Agnieszka i Jan Pleti Kapłan: Ojciec Barnaba Olszewski Kontakt: Baranki.Brody@szkolamontessori.com.pl Dla rodzin z ed i sympatyków. Trzeci rok prowadzimy przygotowania dla

Baranki – Jamna, Rozdziele

Miejsce: Jamna | Rozdziele Prowadzący: Genowefa i Grzegorz Mittmann Kapłan: Ojciec Grzegorz Kluz z Jamnej Kontakt: baranki.jamna.rozdziele@szkolamontessori.com.pl Grupa prowadzona przez ojca Grzegorza Kluza oraz małżeństwo

Baranki – Pszczyna

Parafia: Podwyższenia Krzyża Św. i M. B. Częstochowskiej w Pszczynie Prowadzący: Natalia i Przemek Góral Kapłan: ks. Marek Brewko Kontakt: baranki.pszczyna@szkolamontessori.com.pl Planowane terminy spotkań:17.10.202020-22.11.2020 wyjazd