Baranki – Katowice (grupa 1)

Parafia: Przemienienia Pańskiego w Katowicach

Prowadzący: Beata i Andrzej Bisok

Kapłan: Ojciec Bartłomiej Sumara OP

Kontakt: Baranki.Katowice@szkolamontessori.com.pl

Rodziny związane z parafią Przemienienia Pańskiego w Katowicach prowadzoną przez Ojców Dominikanów.

Do wspólnego przygotowywania się zapraszamy rodziny z Katowic i okolic, którym bliska jest idea rodzinnych przygotowań komunijnych. Chcemy się spotykać w grupie liczącej 7-8 rodzin wspierając rodziców w przygotowaniu dzieci (w wieku od około 6 lat) do Sakramentu Pojednania i przyjęcia I Komunii Świętej.

Nasze przygotowania będą się składały z kilku spotkań niedzielnych (w zależności od sytuacji epidemicznej będą odbywały się one dopołudnia lub popołudniu) wraz z niedzielną Mszą Świętą, spotkań integracyjnych, możliwych wyjazdów weekendowych (pt-ndz) oraz spotkań dla samych rodziców. Terminy spotkań zostaną ustalone i podane w późniejszym terminie.

Spotykać się będziemy w kościele i salkach pod kościołem Ojców Dominikanów w Katowicach przy ul. Sokolskiej 12.

Rodziny, które chcą abyśmy im towarzyszyli w tych przygotowaniach mogą zapisać się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Tylko zgłoszenie się w tej formie pozwala na zapisanie się do grupy w miarę wolnych miejsc.

Jesteśmy małżeństwem, które przygotowywało się z synem w grupie Barankowej 5 lata temu, a od trzech lat dzielimy się swoim doświadczeniem rodzinnych przygotowań do sakramentu Eucharystii i Pojednania z innymi rodzinami.

Nowe szkoły w Kętach i Grodzisku i zlot ED

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że zarejestrowaliśmy pięć naszych nowych szkół. W Kętach i Grodzisku Mazowieckim powstały nowe szkoły podstawowe i licea ogólnokształcące, a w

Nasze edukacyjne czasopismo KREDA

Kochani, po pół roku pracy i udało się rozpocząć realizacje wielkiego marzenia i wyzwania. Przygotowanie i wydanie miesięcznika o edukacji, o pasjach, o talentach. Miejsca