Baranki – Katowice (grupa 2)

Parafia: Dominikańska Parafia Przemienienia Pańskiego w Katowicach

Prowadzący: Jola i Jakub Konarzewscy, Marysia i Dawid Chajec

Kapłan: Ojciec Przemysław Ciesielski OP

Kontakt: Baranki.KatowiceDominikanie@szkolamontessori.com.pl

To grupa prowadzona przez ojca Przemysława Ciesielskiego OP oraz wspierających go Jolę i Jakuba Konarzewskich i Marysię i Dawida Chajec. Grupę tworzą rodziny związane z rodzinną Mszą Świętą niedzielną o g. 10:00 przy ul. Sokolskiej 12, a szczególnie te z Dominikańskiego Duszpasterstwa Rodzin w Katowicach.

Terminy katechez:
  1. 12.09.2021 – I spotkanie 
  2. 23.09.2021 – Adoracja połączona z konferencją 
  3. 1-3.10.2021 – Spotkanie wyjazdowe
  4. 21.10.2021 – Adoracja połączona z konferencją
  5. 30.10.2021 – II spotkanie 
  6. 18.11.2021 – Adoracja połączona z konferencją
  7. 28.11.2021 – III spotkanie 
  8. 04.12.2021 – Spowiedź Rodzinna
  9. 16.12.2021 – Adoracja połączona z konferencją

Marysia i Dawid Chajec

Jola i Jakub Konarzewscy

Ojciec Przemysław Ciesielski OP

Baranki – Katowice (grupa 5)

Parafia: Dominikańska Parafia Przemienienia Pańskiego w Katowicach Prowadzący: Paweł i Ania Lis, Artur i Gosia Malke Kapłan: o. Przemysław Ciesielski OP Kontakt: Baranki.KatowiceDominikanie3@szkolamontessori.com.pl Przygotowanie do

Baranki – Korbielów

Parafia: Spotkania odbywać się będą przy klasztorze ojców Dominikanów w Korbielowie Prowadzący: Anna i Krzysztof Wolscy oraz Małgorzata i Michał Małeccy Kontakt: baranki.korbielow@szkolamontessori.com.pl Grupa została

Baranki – Kraków (Pleti)

Miejsce: centrum Krakowa Prowadzący: Agnieszka i Jan Pleti Kapłan: Ojciec Barnaba Olszewski Kontakt: Baranki.Brody@szkolamontessori.com.pl Dla rodzin z ed i sympatyków. Trzeci rok prowadzimy przygotowania dla

Baranki – Wrocław (Strachocin)

Parafia: NMP Bolesnej we Wrocławiu-Strachocin, ul. Tatarakowa Prowadzący: Ola Trojanowska, Natalia Dolata Kapłan: Ks. Wojciech Jaśkiewicz RM Kontakt: baranki.strachocin@szkolamontessori.com.pl Dla kogo? Dla wszystkich rodzin, które

Baranki – Brody (Marszałkowie)

Miejsce: kościół Grobu Matki Bożej w Brodach Prowadzący: Anna i Rafał Marszałkowie Kapłan: Ojciec Izydor Wróbel OFM Kontakt: baranki.marszalkowie@szkolamontessori.com.pl Jesteśmy rodzicami czwórki dzieci, z których

Baranki – Beskid Żywiecki

Parafia: w Soli k/Zwardonia Prowadzący: Anna i Aleksander Olszowscy oraz Kowalscy Kapłan: ks. Mirosław Szewieczek Kontakt: Baranki.BeskidZywiecki@szkolamontessori.com.pl Zapraszamy mieszkańców Beskidu Żywieckiego na spotkania raz w

Baranki – Brzezia Łąka

Parafia: Świętego Mikołaja w Brzeziej Łące Prowadzący: Katarzyna Petit, Magdalena Dyda Kapłan: Ksiądz Tomasz Płukarski Kontakt: baranki.brzezia.laka@szkolamontessori.com.pl Dla kogo? Dla wszystkich rodzin, które chcą na

Baranki – Rydułtowy

Parafia: Matki Bożej Uzdrowienia Chorych w Rydułtowach (powiat wodzisławski) Prowadzący: Katarzyna i Andrzej Różyccy, Mirela i Konstancjusz Mojżysz Kapłan: ks. Piotr Makosz Kontakt: Baranki.WodzislawSlaski@szkolamontessori.com.pl Nasze

Baranki – Pszczyna

Parafia: Podwyższenia Krzyża Św. i M. B. Częstochowskiej w Pszczynie Prowadzący: Natalia i Przemek Góral Kapłan: ks. Marek Brewko Kontakt: baranki.pszczyna@szkolamontessori.com.pl Planowane terminy spotkań: 9.10.2021

Baranki – Wrocław

Parafia: Kościół Rzymskokatolicki pw św. Klemensa Dworzaka Prowadzący: Emilia Kluba, Iwona Grzybowska Kapłan: o. Grzegorz Kramer SJ Kontakt: baranki.wroclaw@szkolamontessori.com.pl Dla kogo? Dla wszystkich rodzin, które chcą

Baranki – Pruszków

Parafia: Pw. św. Józefa ONMP w Pruszkowie, ul. Helenowska 3 Prowadzący: Justyna i Kuba Witkowscy przy wsparciu Magdy i Michała Wąsowiczów Kapłan: ks. Marcin Szatanek