Baranki – Katowice (grupa 3)

Parafia: Przemienienia Pańskiego W Katowicach

Prowadzący: Izabela i Grzegorz Zawistowscy

Kapłan: Ojciec Przemysław Ciesielski OP

Kontakt: baranki.katowicedominikanie2@szkolamontessori.com.pl

Jeżeli jesteście rodziną, która chciałaby przygotować swoje dziecko/dzieci do I Spowiedzi i Komunii Świętej w domu, przy wsparciu innych rodzin, które będą dla Was źródłem inspiracji i wsparcia, zapraszamy!

Izabela i Grzegorz Zawistowscy

Jesteśmy małżeństwem od 19 lat i rodzicami czwórki dzieci, z których troje przygotowaliśmy do I Komunii Świętej w ramach wspólnoty Baranków. Był to dla naszej rodziny wyjątkowy czas, który zbliżył nas do Pana Jezusa i do siebie nawzajem. Poznaliśmy wielu fantastycznych ludzi i dostaliśmy od nich wiele dobrego i tym dobrem chcemy się z Wami podzielić 🙂

Baranki – Rydułtowy

Parafia: Matki Bożej Uzdrowienia Chorych w Rydułtowach (powiat wodzisławski) Prowadzący: Katarzyna i Andrzej Różyccy, Mirela i Konstancjusz Mojżysz Kapłan: ks. Piotr Makosz Kontakt: Baranki.WodzislawSlaski@szkolamontessori.com.pl Nasze

Baranki – Krasieniec

Parafia: w trakcie ustalania Prowadzący: Baszka i Bogumił Sikory Kapłan: Ksiądz Adam Trzaska Kontakt: Baranki.Krakow@szkolamontessori.com.pl Dla rodzin edukacji domowej, otwartych i szczerych. Grupa 5 rodzin,

Baranki – Kraków (Pleti)

Miejsce: centrum Krakowa Prowadzący: Agnieszka i Jan Pleti Kapłan: Ojciec Barnaba Olszewski Kontakt: Baranki.Brody@szkolamontessori.com.pl Dla rodzin z ed i sympatyków. Trzeci rok prowadzimy przygotowania dla

Baranki – Pszczyna

Parafia: Podwyższenia Krzyża Św. i M. B. Częstochowskiej w Pszczynie Prowadzący: Natalia i Przemek Góral Kapłan: ks. Marek Brewko Kontakt: baranki.pszczyna@szkolamontessori.com.pl Planowane terminy spotkań: 9.10.2021

Baranki – Katowice (grupa 1)

Parafia: Przemienienia Pańskiego w Katowicach Prowadzący: Beata i Andrzej Bisok Kapłan: Ojciec Bartłomiej Sumara OP Kontakt: Baranki.Katowice@szkolamontessori.com.pl Rodziny związane z parafią Przemienienia Pańskiego w Katowicach