Baranki – Katowice (grupa 5)

Parafia: Dominikańska Parafia Przemienienia Pańskiego w Katowicach

Prowadzący: Paweł i Ania Lis, Artur i Gosia Malke

Kapłan: o. Przemysław Ciesielski OP

Kontakt: Baranki.KatowiceDominikanie3@szkolamontessori.com.pl

Przygotowanie do I Spowiedzi Świętej i I Komunii Świętej w grupie rodziców z dziećmi, pod okiem ojca Przemysława Ciesielskiego OP. Zaangażowani w prowadzenie Baranków to również Paweł i Ania Lis oraz Artur i Gosia Malke.

Comiesięczne spotkania i wyjazdy to ważne punkty na tej drodze, ale najlepsze jest to, że możemy spotykać się co tydzień na „naszych” rodzinnych Mszach Świętych o godzinie 10:00.
Lisy

Paweł i Ania Lis

Artur i Gosia Malke

Artur i Gosia Malke

Baranki – Rydułtowy

Parafia: Matki Bożej Uzdrowienia Chorych w Rydułtowach (powiat wodzisławski) Prowadzący: Katarzyna i Andrzej Różyccy, Mirela i Konstancjusz Mojżysz Kapłan: ks. Piotr Makosz Kontakt: Baranki.WodzislawSlaski@szkolamontessori.com.pl Nasze

Baranki – Krasieniec

Parafia: w trakcie ustalania Prowadzący: Baszka i Bogumił Sikory Kapłan: Ksiądz Adam Trzaska Kontakt: Baranki.Krakow@szkolamontessori.com.pl Dla rodzin edukacji domowej, otwartych i szczerych. Grupa 5 rodzin,

Baranki – Kraków (Pleti)

Miejsce: centrum Krakowa Prowadzący: Agnieszka i Jan Pleti Kapłan: Ojciec Barnaba Olszewski Kontakt: Baranki.Brody@szkolamontessori.com.pl Dla rodzin z ed i sympatyków. Trzeci rok prowadzimy przygotowania dla

Baranki – Pszczyna

Parafia: Podwyższenia Krzyża Św. i M. B. Częstochowskiej w Pszczynie Prowadzący: Natalia i Przemek Góral Kapłan: ks. Marek Brewko Kontakt: baranki.pszczyna@szkolamontessori.com.pl Planowane terminy spotkań: 9.10.2021

Baranki – Katowice (grupa 1)

Parafia: Przemienienia Pańskiego w Katowicach Prowadzący: Beata i Andrzej Bisok Kapłan: Ojciec Bartłomiej Sumara OP Kontakt: Baranki.Katowice@szkolamontessori.com.pl Rodziny związane z parafią Przemienienia Pańskiego w Katowicach