Baranki – Jamna, Głogoczów

Miejsce: Jamna | Głogoczów

Prowadzący: Asia i Maciek Dzikowiccy

Kapłan: Ojciec Grzegorz Kluz z Jamnej

Kontakt: baranki.jamna.glogoczow@szkolamontessori.com.pl

Miejsce spotkań: Spotkanie wyjazdowe na Jamnej (koło Zakliczyna) w ośrodku dominikańskim, Domu Matki Bożej Niezawodnej Nadziei, pozostałe spotkania w naszym rodzinnym domu w Głogoczowie (pod Krakowem).
 
Dla kogo?
 
Dla otwartych Rodzin, gotowych na wspólną drogę przygotowania swoich dzieci do saktamentu pokuty i Pierwszej Komunii Świętej. Pragniemy, abyśmy razem z Wami mogli współtworzyć czas przygotowań i ubogacać się nawzajem swoimi talentami.
 
Termin pierwszego spotkania:
 
Rozpoczynamy spotkaniem wyjazdowym na Jamną w terminie 6,7,8 września 2021. Kolejne spotkania jednodniowe w Głogoczowie, raz w miesiącu. Spowiedź i Komunia na Jamnej.
 
Niestety, nie mamy już wolnych miejsc.

Asia i Maciek Dzikowiccy

Baranki – Rydułtowy

Parafia: Matki Bożej Uzdrowienia Chorych w Rydułtowach (powiat wodzisławski) Prowadzący: Katarzyna i Andrzej Różyccy, Mirela i Konstancjusz Mojżysz Kapłan: ks. Piotr Makosz Kontakt: Baranki.WodzislawSlaski@szkolamontessori.com.pl Nasze

Baranki – Krasieniec

Parafia: w trakcie ustalania Prowadzący: Baszka i Bogumił Sikory Kapłan: Ksiądz Adam Trzaska Kontakt: Baranki.Krakow@szkolamontessori.com.pl Dla rodzin edukacji domowej, otwartych i szczerych. Grupa 5 rodzin,

Baranki – Kraków (Pleti)

Miejsce: centrum Krakowa Prowadzący: Agnieszka i Jan Pleti Kapłan: Ojciec Barnaba Olszewski Kontakt: Baranki.Brody@szkolamontessori.com.pl Dla rodzin z ed i sympatyków. Trzeci rok prowadzimy przygotowania dla

Baranki – Pszczyna

Parafia: Podwyższenia Krzyża Św. i M. B. Częstochowskiej w Pszczynie Prowadzący: Natalia i Przemek Góral Kapłan: ks. Marek Brewko Kontakt: baranki.pszczyna@szkolamontessori.com.pl Planowane terminy spotkań: 9.10.2021

Baranki – Katowice (grupa 1)

Parafia: Przemienienia Pańskiego w Katowicach Prowadzący: Beata i Andrzej Bisok Kapłan: Ojciec Bartłomiej Sumara OP Kontakt: Baranki.Katowice@szkolamontessori.com.pl Rodziny związane z parafią Przemienienia Pańskiego w Katowicach