baranek nr 13

Baranki Grupa 16 – Grodzisk

Miejsce: Niepubliczna Szkoła Podstawowa Fundacji Królowej Świętej Jadwigi w Grodzisku Mazowieckim, Edukacja Domowa

Prowadzący: Basia i Szymon Grzywacz, Iliana i Mariusz Kacprzakowie, Safona i Przemek Kozielec

Kapłan: Ojciec Rafał Szymko OP

Kontakt: Baranki.Grodzisk@szkolamontessori.com.pl

Spotkania raz w miesiącu w soboty i jeden wyjazd w gronie maksymalnie 8 rodzin przygotowujących dzieci do Pierwszej Spowiedzi i Komunii

Ojciec Rafał Szymko OP
W Zakonie Kaznodziejskim od 2012. Od roku kapłan i duszpasterz młodzieży „REJS” na Służewie. Od maja 2019 w edukacji domowej w Grodzisku Mazowieckim rozmawia z dzieciakami i młodzieżą w czasie egzaminów o religii.

Safona i Przemek Kozielec
Małżeństwo od 23 lat, rodzice od 22. Mamy czworo dzieci, zięcia i wnuczkę. W edukacji domowej jesteśmy z dziećmi od pięciu lat, od roku prowadzimy szkołę w Grodzisku Mazowieckim. Nasza przygoda z dominikanami zaczęła się wraz z ich pojawieniem się w Szczecinie 30 lat temu. Od 15 lat jesteśmy świeckimi Zakonu Kaznodziejskiego.

Iliana i Mariusz Kacprzakowie
Pomysł Baranków zachwycił nas ze względu na przygotowanie całej rodziny do spotkania dziecka z Panem Jezusem. Od lat współpracujemy w przygotowaniu rekolekcji dla małżeństw i narzeczonych w Hermanicach, u dominikanów jesteśmy „od zawsze”. Od 19 lat jesteśmy małżeństwem, wychowujemy sześcioro naszych dzieci, część z nich obecnie w edukacji domowej. Mariusz jest lutnikiem a Iliana prowadzi dom, ogród i wspiera matki w sprawach okołoporodowych.

Basia i Szymon Grzywacz
Małżeństwo z jedenastoletnim stażem. Rodzice trójki dzieci, w tym dwóch zeszłorocznych Baranków. Związani z dominikanami na Freta w Warszawie i dominikankami w Radoniach.

Nowe szkoły w Kętach i Grodzisku i zlot ED

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że zarejestrowaliśmy pięć naszych nowych szkół. W Kętach i Grodzisku Mazowieckim powstały nowe szkoły podstawowe i licea ogólnokształcące, a w

Nasze edukacyjne czasopismo KREDA

Kochani, po pół roku pracy i udało się rozpocząć realizacje wielkiego marzenia i wyzwania. Przygotowanie i wydanie miesięcznika o edukacji, o pasjach, o talentach. Miejsca