baranek nr 1

Baranki Grupa 1 – Beskid Żywiecki

Baranki Grupa 1 – Beskid Żywiecki

Parafia: w Soli k/Zwardonia

Prowadzący: Anna i Aleksander Olszowscy oraz Kasia i Szymon Kasia Dyllus

Kapłan: ks. Mirosław Szewieczek

Kontakt: Baranki.BeskidZywiecki@szkolamontessori.com.pl

Zapraszamy na spotkania raz w miesiącu oraz dwa weekendy w Hermanicach.

Anka i Olek Olszowscy
Jesteśmy rodzicami piątki dzieci w wieku od 8 do 23 lat; niektóre uczyły się w ramach edukacji domowej. Od prawie roku mieszkamy w Koszarawie, gdzie przeprowadziliśmy się z okolic Krakowa. Teraz mieszkając w górach mamy czas na to co kochamy – piesze wycieczki górskie, rowerowe, wypady na nartach.
Anka pracuje w kilku szkołach Montessorii MMS w okolicach Żywca ucząc biologii w sposób alternatywny. Olek pracuje w firmie elektronicznej.
Od ponad 26 lat jesteśmy związani ze środowiskiem dominikańskim. Cieszymy się, że prowadząc grupę Baranków pomagamy rodzicom świadomie przygotować ich dzieci do Pierwszej Komunii Świętej.

Kasia i Szymon Dyllus
Jesteśmy rodzicami 4 dzieci, wszystkie uczą się w szkołach MMS. Kilka lat temu przeprowadziliśmy się z Katowic w Beskid Żywiecki by żyć w sercu gór, które kochamy. Kasia z zawodu teolog z pasji fotografka, ikonopiska, mydlarka, miłośniczka kapliczek przydrożnych i długich rozmów z przyjaciółmi. Szymon mimo porwie 40 lat na karku sam jeszcze nie wie co z niego wyrośnie. Pomysłów jest wiele, ale Bóg to jeden wie. Jeśli już trzeba się dookreślić to: ojciec, kowal, teolog, piekarz. Dwoje naszych starszych dzieci poprowadziliśmy drogą Baranków do Komunii a teraz bardzo się cieszymy, że możemy innym rodzicom towarzyszyć w tej drodze.

Przyłeków – wspieramy Nauczycieli

Nie wypowiedzieliśmy się do tej pory na temat strajku nauczycieli, ale nie dlatego, że go nie popieramy. Pracujemy w szkole niepublicznej. Nie obowiązuje nas Karta Nauczyciela.

Zebranie w Koszarawie

Drodzy rodzice, zapraszamy na zebranie w szkole, które odbędzie się 13 maja (poniedziałek) o godz. 16.00. Będzie to ostatnie wspólne zebranie w tym roku szkolnym. W

Zebranie w Krzyżówkach

Drodzy rodzice, zapraszamy wszystkich rodziców uczniów Szkoły Podstawowej w Krzyżówkachcna zebranie z rodzicami, które odbędzie się 15.05.2019 (środa) w szkole według następującego porządku: 16.00 Spotkanie

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on google
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram

Więcej