Baranki – Grodzisk Mazowiecki

Miejsce: Warszawa Służew oraz Dąbrówka

Prowadzący: Safona i Przemek Kozielcowie, Basia i Szymon Grzywaczowie, Iliana Kacprzak

Kapłan: Ojciec Rafał Szymko OP

Kontakt: baranki.grodzisk@szkolamontessori.com.pl

Zapraszamy przede wszystkim rodziny związane z edukacją domową i szkołą MMS w Grodzisku. Chcemy stworzyć grupę 8 rodzin. Spotykać się będziemy przy kościele oo. Dominikanów na Służewie, planujemy też dwa spotkania wyjazdowe do Dąbrówki k/Sulejowa.
 
Wszyscy jesteśmy związani ze szkołą MMS w Grodzisku Mazowieckim. Wraz z ojcem
Rafałem prowadziliśmy grupę Baranków w zeszłym roku, doświadczyliśmy też przygotowania swoich dzieci do I Komunii Świętej w rodzinie.
 
Terminy spotkań:
10 października 2020 – Służew
21 listopada 2020 – Służew
11-13 grudnia 2020 – wyjazd – Dąbrówka
6 lutego 2021 – Służew
12-14 marca 2021- wyjazd – Dąbrówka
16 kwietnia 2021 – I Spowiedź – Służew
17 kwietnia 2021 – I Komunia – Służew

Ojciec Rafał Szymko OP
W Zakonie Kaznodziejskim od 2012. Od roku kapłan i duszpasterz młodzieży „REJS” na Służewie. Od maja 2019 w edukacji domowej w Grodzisku Mazowieckim rozmawia z dzieciakami i młodzieżą w czasie egzaminów o religii.

Safona i Przemek Kozielec
Małżeństwo od 23 lat, rodzice od 22. Mamy czworo dzieci, zięcia i wnuczkę. W edukacji domowej jesteśmy z dziećmi od pięciu lat, od roku prowadzimy szkołę w Grodzisku Mazowieckim. Nasza przygoda z dominikanami zaczęła się wraz z ich pojawieniem się w Szczecinie 30 lat temu. Od 15 lat jesteśmy świeckimi Zakonu Kaznodziejskiego.

Iliana Kacprzak
Pomysł Baranków zachwycił mnie dlatego, że do spotkania dziecka z Panem Jezusem w Komunii Świętej przygotowuje się cała rodzina. Nasza rodzina ma już 20 lat. Sześcioro naszych dzieci jest w edukacji domowej. W zeszłym roku z Barankami przygotowywaliśmy do I Komunii Świętej jedną z naszych córek. Od wielu lat współpracujemy w przygotowaniu rekolekcji dla małżeństw i narzeczonych w Hermanicach, a u dominikanów jesteśmy „od zawsze”.

Basia i Szymon Grzywacz
Małżeństwo z jedenastoletnim stażem. Rodzice trójki dzieci, w tym dwóch zeszłorocznych Baranków. Związani z dominikanami na Freta w Warszawie i dominikankami w Radoniach.

Baranki – Rydułtowy

Parafia: Matki Bożej Uzdrowienia Chorych w Rydułtowach (powiat wodzisławski) Prowadzący: Katarzyna i Andrzej Różyccy, Anna i Maciej Strzałkowscy oraz Mirela i Konstancjusz Mojżysz Kapłan: ks.

Baranki – Ibramowice

Parafia: Klasztor Sióstr Norbertanek w Imbramowicach Prowadzący: Baszka i Bogumił Sikory Kapłan: Ksiądz Adam Trzaska Kontakt: Baranki.Krakow@szkolamontessori.com.pl Dla rodzin edukacji domowej, otwartych i szczerych. Grupa

Baranki – Kraków (Pleti)

Miejsce: centrum Krakowa Prowadzący: Agnieszka i Jan Pleti Kapłan: Ojciec Barnaba Olszewski Kontakt: Baranki.Brody@szkolamontessori.com.pl Dla rodzin z ed i sympatyków. Trzeci rok prowadzimy przygotowania dla

Baranki – Jamna, Rozdziele

Miejsce: Jamna | Rozdziele Prowadzący: Genowefa i Grzegorz Mittmann Kapłan: Ojciec Grzegorz Kluz z Jamnej Kontakt: baranki.jamna.rozdziele@szkolamontessori.com.pl Grupa prowadzona przez ojca Grzegorza Kluza oraz małżeństwo

Baranki – Kraków (Trojanowie)

Miejsce: Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy Redemptoryści – Kraków Prowadzący: Agata i Krzysztof Trojan Kapłan: o. Ireneusz Byczkiewicz CSsR Kontakt: baranki.krakow.trojanowie@szkolamontessori.com.pl Dla tych, którzy chcą