rozpoczęcie roku

Rozpoczynamy rok!

Z wielką radością witamy wszystkich naszych Uczniów i Rodziców w nowym roku szkolnym!

Mam nadzieję, że będzie to rok pełen dobrych doświadczeń, ciekawych odkryć, poznawania siebie, a przede wszystkim radości z nauki.

Was drodzy Uczniowie SP zaprosimy w tym roku na warsztaty prowadzone przez ludzi pełnych pasji. Będzie to min. spotkanie z kaligrafią, szachami, j. angielskim czy kreatywnym pisaniem. Zaprosimy Was również ponownie do naszej pracowni oraz na zajęcia kreatyno artystyczne z Panem Arturem.

Was drodzy Uczniowie LO już we wrześniu zapraszamy na przygotowane dla Was zajęcia Open Space. Klasy LED również ruszają niebawem.

O Was Rodzice również pamiętamy – więc Was też czeka wiele ciekawych spotkań! Najbliższe już w ten poniedziałek 07.09 (SP) i środę 09.09 (LO). Proszę sprawdźcie skrzynki mailowe

Jesteście gotowi? Zatem odliczmy – 3..2..1..