Przedszkole w Przyłękowie

Termin rekrutacji:

• termin rekrutacji – do 15 marca 2019 r.
  • terenowy piknik rodzinny 5 kwietnia 2019 r.
  • ogłoszenie wyników rekrutacji – 17 kwietnia 2019 r.

Zasady przyjęcia dziecka

Zasady rekrutacji dotyczą wszystkich uczniów i przedszkolaków bez względu na miejsce zamieszkania. Aby zostać przyjętym do naszej szkoły należy:

• złożyć ankietę rekrutacyjną do dnia 15 marca 2019 r. w szkole w Przyłękowie (osobiście) i w biurze Szkół Fundacji Królowej św Jadwigi (drogą mailową). Można ją pobrać ze strony szkoły.
Po złożeniu ankiety czekać na informację telefoniczną ze szkoły.

• spotkać się z wychowawcą danej grupy lub klasy w uzgodnionym terminie (oboje rodziców)
  • umożliwić dziecku pobyt w naszej szkole, na zajeciach pracy własnej w umówionym terminie;
  • wziąć udział w terenowym pikniku rodzinnym w dniu 5 kwietnia 2019 roku. Piknik poprzedzony zostanie spotkaniem informacyjnym na temat Metody Montessori i Leśnych Przedszkoli.
  • o wynikach rekrutacji poinformujemy Państwa 17 kwietnia 2019 r.

Formularze do pobrania

tel.: +48 33 445 45 33     e-mail: biuromms@szkolamontessori.com.pl design: Kajetan Mastela