Oferta szkoleń

DSC_4304.jpegSzanowni Państwo w związku z doświadczeniami i wiedzą jaką mamy po 25 latach prowadzenia szkół, zespołów nauczycieli, klas, zajęć pracy własnej, postanowiliśmy stworzyć ofertę szkoleń i warsztatów, pozwalających na podzielenie się tym, czego przez te lata się dowiedzieliśmy. Przyznajemy, że propozycja ta powstała tez w związku z prośbami szkół, zespołów nauczycieli, szukających odpowiedzi na problemy lub wyzwania omawiane na proponowanych warsztatach. Jednocześnie przyznajemy, że traktujemy tę działalność także, jako możliwość wsparcia finansowego naszych szkół Montessori i programu współpracy z rodzicami z Edukacji Domowej.

Ola i Marcin Sawiccy

tel.: +48 33 862 30 38     e-mail: biurousawickich@gmail.com design: Kajetan Mastela