Wydarzyło się

Sukces Naszych golfistów

dodano: 26.02.2018

Z wielką radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły, Zosia Wójcik i Alex Modrzejewski, w związku z wynikami osiągniętymi w zeszłym sezonie zostali powołani do Kadry Narodowej Polskiego Związku Golfa.

Czytaj więcej...

Dzieje się w krakowie

dodano: 8.12.2017

Licealiści z dwóch krakowskich grup Liceum Montessori ED na ostatnich spotkaniach mieli okazję wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez P. Piotra Wojdyło, konferansjera, prezentera telewizyjnego oraz aktora. Przygotowaliśmy wspólnie prognozę pogody...

Czytaj więcej...

Październikowe spotkanie w Warszawie

dodano: 8.11.2017

Zaczęliśmy od wizyty w czytelni na Koszykowej która po remoncie jest wspaniałym miejscem do pracy. Najpierw wszyscy zapisali się do czytelni, potem poszliśmy do sali pracy grupowej którą można tam zarezerwować.

Czytaj więcej...

Nasz jesienny zlot spotkał się z niezwykłym zainteresowaniem, odwiedziło nas około 500 osób. Gorące spotkania w ramach uncoference, wielka frekwencja w czasie wykładów dotyczących Poradni ED Plus, MMS wyprawa, kursów on line dawała nam poczucie sensowności naszych działań, a w szczególności nowych kierunków, Poradni, uczenia on line, wypraw i nowej propozycji dla licealistów. Bardzo jesteśmy wdzięczni przybyłym rodzicom za życzliwość, otwartości no i oczywiście …. za ciasta.

DSCF3510.jpegBardzo dziękujemy wszystkim przybyłym an spotkanie licealistów naszej szkoły. Przyjechało 16 osób z całej Polski, porozmawialiśmy o naszych pomysłach, planach wątpliwościach. Większość pytań dotyczyło zdawanych egzaminów, konsultacji, deklaracji związanych z rozszerzeniami.

tel.: +48 33 862 30 38     e-mail: biurousawickich@gmail.com design: Kajetan Mastela