Wydarzyło się

Sukces Bartosza

dodano: 5.02.2019

Z radością informujemy o sukcesie Bartosza Baturo, ucznia 2 klasy LO Montessori, który zajął 8 miejsce na zawodach Young Stars Challenge (w ramach Freeride World Tour) w Oberstdofie (Niemcy).

Czytaj więcej...

Jesienny Zlot - filmowa relacja

dodano: 16.10.2018

Na jesienny Zlot ED w Koszarawie Bystrej przybyło ponad 500 dzieci i rodziców. Dopisała cudowna słoneczna pogoda. W unconference zaangażowali się wszyscy rodzice. W czasie specjalnych paneli rozmawiano o neurodydaktyce, nauce języków, ekologicznych gospodarstwach...

Czytaj więcej...

Sukces Naszych golfistów

dodano: 26.02.2018

Z wielką radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły, Zosia Wójcik i Alex Modrzejewski, w związku z wynikami osiągniętymi w zeszłym sezonie zostali powołani do Kadry Narodowej Polskiego Związku Golfa.

Czytaj więcej...

Nasz jesienny zlot spotkał się z niezwykłym zainteresowaniem, odwiedziło nas około 500 osób. Gorące spotkania w ramach uncoference, wielka frekwencja w czasie wykładów dotyczących Poradni ED Plus, MMS wyprawa, kursów on line dawała nam poczucie sensowności naszych działań, a w szczególności nowych kierunków, Poradni, uczenia on line, wypraw i nowej propozycji dla licealistów. Bardzo jesteśmy wdzięczni przybyłym rodzicom za życzliwość, otwartości no i oczywiście …. za ciasta.

DSCF3510.jpegBardzo dziękujemy wszystkim przybyłym an spotkanie licealistów naszej szkoły. Przyjechało 16 osób z całej Polski, porozmawialiśmy o naszych pomysłach, planach wątpliwościach. Większość pytań dotyczyło zdawanych egzaminów, konsultacji, deklaracji związanych z rozszerzeniami.

tel.: +48 33 445 45 33     e-mail: biuromms@szkolamontessori.com.pl design: Kajetan Mastela