Wydarzyło się

Zielona Szkoła 2017

dodano: 25.06.2017

W dniach 20-22 czerwca miała miejsce już piąta, nasza wspólna, międzyszkolna Zielona Szkoła na Majerczykówce. Była ona na tyle nietypowa, że uczestniczyły w niej przedszkolaki z naszych trzech przedszkoli, uczniowie z czterech podstawówek, jednego gimnazjum i liceum, w sumie ponad dwieście osób.

Czytaj więcej...

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Zimowych

dodano: 26.02.2017

Tym razem Podhale gości Uczestników Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych. Od 20 do 22 lutego młodzi alpejczycy rywalizują o olimpijskie laury w Zakopanym.

Czytaj więcej...

Warsztaty science w Krakowie

dodano: 2.01.2017

Tym razem relacja bardzo nietypowa, bo filmowa. Zachęcamy do obejrzenia.

Czytaj więcej...

Nasz jesienny zlot spotkał się z niezwykłym zainteresowaniem, odwiedziło nas około 500 osób. Gorące spotkania w ramach uncoference, wielka frekwencja w czasie wykładów dotyczących Poradni ED Plus, MMS wyprawa, kursów on line dawała nam poczucie sensowności naszych działań, a w szczególności nowych kierunków, Poradni, uczenia on line, wypraw i nowej propozycji dla licealistów. Bardzo jesteśmy wdzięczni przybyłym rodzicom za życzliwość, otwartości no i oczywiście …. za ciasta.

DSCF3510.jpegBardzo dziękujemy wszystkim przybyłym an spotkanie licealistów naszej szkoły. Przyjechało 16 osób z całej Polski, porozmawialiśmy o naszych pomysłach, planach wątpliwościach. Większość pytań dotyczyło zdawanych egzaminów, konsultacji, deklaracji związanych z rozszerzeniami.

tel.: +48 33 862 30 38     e-mail: biurousawickich@gmail.com design: Kajetan Mastela