Wydarzyło się

Klasy Montessori LO

dodano: 16.10.2017

Miło nam podzielić się wieścią, że zamysł Klas Montessori LO ruszył. Powstało pięć klas, po jednej w Warszawie, Wrocławiu i Katowicach, dwie w Krakowie. Rozpoczęły się systematyczne spotkania poszczególnych grup Zespół tutorów spotyka się "na żywo" i „on line” dzieląc się pomysłami i wrażeniami z kolejnych spotkań.

Czytaj więcej...

Jesienny Zlot

dodano: 16.10.2017

Październik rozpoczęliśmy kolejnym Jesiennym Zlotem Edukacji Domowej. Ku miłemu zaskoczeniu uczestników i organizatorów, w spotkaniu uczestniczyło ponad 600 rodziców i dzieci.

Czytaj więcej...

Liceum Montessori ED - wystartowaliśmy

dodano: 8.09.2017

I w Katowicach i w Krakowie wydarzyły się na pierwszych spotkaniach bardzo ciekawe rzeczy. Przed nami spotkania w Warszawie i Wrocławiu, a tymczasem zapraszamy do małej relacji.

Czytaj więcej...

Nasz jesienny zlot spotkał się z niezwykłym zainteresowaniem, odwiedziło nas około 500 osób. Gorące spotkania w ramach uncoference, wielka frekwencja w czasie wykładów dotyczących Poradni ED Plus, MMS wyprawa, kursów on line dawała nam poczucie sensowności naszych działań, a w szczególności nowych kierunków, Poradni, uczenia on line, wypraw i nowej propozycji dla licealistów. Bardzo jesteśmy wdzięczni przybyłym rodzicom za życzliwość, otwartości no i oczywiście …. za ciasta.

DSCF3510.jpegBardzo dziękujemy wszystkim przybyłym an spotkanie licealistów naszej szkoły. Przyjechało 16 osób z całej Polski, porozmawialiśmy o naszych pomysłach, planach wątpliwościach. Większość pytań dotyczyło zdawanych egzaminów, konsultacji, deklaracji związanych z rozszerzeniami.

tel.: +48 33 862 30 38     e-mail: biurousawickich@gmail.com design: Kajetan Mastela