dodano: 6.12.2017, 23:20

wakacyjny plener oraz warsztaty kaligrafii

Ogłoszenia pozostałe:

DSCF8296.jpegSerdecznie zapraszamy wszystkich na wakacyjny plener oraz warsztaty kaligrafii w malowniczej Umbrii w terminie od 14 do 22 lipca 2018 r.
Podczas pleneru tradycyjnie będziemy poświęcali większość czasu na doskonalenie rysunku podziwiając architekturę i krajobraz Umbrii. Będziemy mieli okazję poznać nowe techniki rysunku z natury, wziąć udział w warsztatach kaligrafii, posłuchać wykładów oraz wspólnie porozmawiać o rysunku. Naszymi przewodnikami artystycznymi będą Ola Sawicka oraz dr Mirosław Orzechowski.  Rysując odwiedzimy m. in. Perugię, Sienę, Todi, Orvieto i Florencję. 
Na plener serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, bez względu na wiek i stopień zaawansowania w rysunku oraz kaligrafii.  Koszt wyjazdu wynosi 1550 zł od osoby. W ramach opłaty zapewniamy przejazd, noclegi, codziennie warsztaty i spotkania na temat rysunku oraz kaligrafii, opowieści o odwiedzanych miejscach, ubezpieczenie oraz opiekę pilota.  Każdy uczestnik żywi się we własnym zakresie. W każdym apartamencie znajduje się w pełni wyposażona kuchnia, a w czasie naszego pobytu we Włoszech dwa razy (na początku i pod koniec) zatrzymamy się na zakupy w supermarkecie. Będzie można też skorzystać z restauracji znajdującej się na miejscu. 
Mieszkać będziemy w niewielkiej (bardzo małej) miejscowości Collazzone, w samym sercu Umbrii. Tutaj jest link do miejsca, w którym się zatrzymamy http://www.casavacanzeripaalta.it. A podczas tygodnia warsztatów towarzyszyć nam będzie widok na cała Umbrię, obecność niezastąpionych nauczycieli - Mirka i Oli, towarzystwo dobrze nam już znanych gospodarzy, basen na wyciągnięcie ręki, kawa w miasteczku oraz dobra pogoda (speriamo!). Zgłoszenia przyjmowane będą drogą mailową na adres: m.sawicka93@gmail.com. Bardzo chętnie odpowiem na wszystkie pytania.
 
Zapraszam serdecznie!
Marysia Sawicka
tel.: +48 33 445 45 33     e-mail: biuromms@szkolamontessori.com.pl design: Kajetan Mastela