Roman Zoń

Dyrektor szkoły, polonista, logopeda i nauczyciel WOS-u. Absolwent Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Tata piątoklasisty Filipa i rezolutnej dwulatki Matyldy. Lubi książki, góry i jazdę na rowerze, ale jego prawdziwą pasją jest język jako narzędzie komunikacji.

Magdalena Gach

Nauczycielka matematyki, informatyki, plastyki oraz prowadząca zajęcia z pracy własnej w NSP Fundacji Królowej Św. Jadwigi w Koszarawie.

Ania Jafernik

Uczę języka angielskiego w klasach szkoły podstawowej i gimnazjum w Koszarawie Bystra, pracuję również w Kinie Janosik i współpracuję z Żywiecką Fundacją Rozwoju. Aktywność w każdym z tych obszarów wynika z czystej pasji do filmu, kultury krajów anglojęzycznych i chęci działania dla społeczności lokalnej. Mam synka - Jeremiasza:)

Mateusz Kapała

Nauczyciel języka angielskiego – choć dużo bardziej lubi mówić o kulturze Angielskiego Obszaru Językowego niż o samym języku. Poza tym lubi amerykańskie seriale i parę innych drobiazgów, o których uczniowie zazwyczaj dowiadują się w czasie egzaminów.

Ola Sawicka

Wychowawca klasy 1 i odpowiedzialna za zespół i pracownię Montessori.

Mama Marysi, Jasia, Franka, Neli, Oliwki, Tosi i Helenki, kocha Tatry, narty i podróże z mężem.

Marcin Sawicki

Historia, praca własna. Nauczyciel historii, lubi książki, podróże i narty.

Miłosz Barańczuk - Geografia

Nauczyciel geografii, przyrody, wf-u. Zapalony narciarz i żeglarz. Przewodnik górski, a przede wszystkim mąż wspaniałej żony Karoliny, oraz tato 9 letniego Jasia.

Joanna Serwińska

Pedagog specjalny, terapeuta INPP. Pasjonuje mnie odkrywanie sposobów na to by uwolnić ukryty potencjał tkwiący w ludziach, szczególnie dzieciach. Wciąż się uczę , a to co już umiem chętnie przekazuję dalej. Marzę o szkołach gdzie dziecko poza wiedzą o świecie nauczy się też rozumieć siebie i innych ludzi. Rozumieć także to ,że ograniczenia i trudności są elementem życia i nie odbierają mu piękna.

O. Anioł

Religia. Probosz i gwardian w klasztorze o. Franciszkanów w Koszarawie Bystrej.

Zbyszek Dendys

Nauczyciel WF. Trener prowadzący klubu sportowego MMS Dendysski. Absolwent AWF Katowice, trener narciarstwa II stopnia. Z nartami związany jest całe życie, najpierw sam trenował, startował, wygrywał, później zaczął szkolić i to sukcesy jego podopiecznych cieszą go teraz najbardziej.

Zuzanna Koprowska

Nauczyciel WF. Instruktor sportu i rekreacji, trener klubu sportowego MMS Dendysski. Od wielu lat zajmuje się szkoleniem narciarskim dzieci i młodzieży w klubach sportowych. Uwielbia pracę z dziećmi, szczególnie w połączeniu z nartami.

Ania Goc

J. francuski. Lubię daleeekie podróże, szczególnie do krajów francusko-języcznych, ale najlepiej czuję się, widząc panoramę polskich gór. Teatr, kino i dobra książka to również mój sposób na relaks.

Karolina Malecka

Sztuka, plastyka. Kocham wolność - myśli, wyboru, twórczej wypowiedzi i każda formę działalności górskiej. Mama Mai. Istoty implikujacej we mnie nieograniczone pokłady uskrzydlającej miłości :-)

Jestem zawodowym międzynarodowym instruktorem narciarstwa.

Ukonczyłam Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie.

Paweł Maciejny

Uczę informatyki i w tej dziedzinie interesuje mnie przede wszystkim ucieczka od utartych schematów i poszukiwanie nowych ciekawych rozwiązań. W sferze osobistej mam dwie wspaniałe córeczki, działam w OSP w Żywcu Sporyszu jako dowódca sekcji i członek zarządu. Ukończyłem również Pedagogikę resocjalizacyjną, Oligofrenopedagogikę, Pedagogikę opiekuńczo – wychowawczą oraz Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy. Jestem zastępcą przewodniczącego w Zespole ds. przemocy w rodzinie w Jeleśni oraz sekretarzem w komisji ds. SKKT przy żywieckim oddziale PTTK. Kocham góry i staram się tą pasją dzielić z moimi podopiecznymi.

Izabela Nowak-Zoń

Absolwentka psychologii w Warszawie i podyplomowych studiów z zakresu wychowania do życia w rodzinie. Mama Filipa i Matyldzi. Słucha młodych ludzi, rozmawia z nimi i wspiera w trudnych chwilach.

W wolnych chwilach czyta i marzy o dalekich podróżach.

Karolina Barańczuk

Jestem dyplomowaną nauczycielką nauczania początkowego i wychowania przedszkolnego, rytmiki, muzyki; instruktorem tańca ludowego. Żoną Miłosza i mamą wspaniałego synka Jasia.

Ewa Lach

Nauczycielka fizyki, absolwentka Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

Mama Kuby, Maryni i Haneczki.

tel.: +48 33 862 30 38     e-mail: biurousawickich@gmail.com design: Kajetan Mastela