Klub Sportowy MMS DENDYSSKI

mms_dendesski_0.pngJesteśmy szkolnym klubem narciarskim pracującym w ramach struktur Fundacji Królowej Świętej Jadwigi i prowadzonych przez nią szkół montessoriańskich na terenie Beskidu Żywieckiego.

KS MMS DENDYSSKI zrzesza zawodników będących uczniami MMS, ale również dzieci i młodzież spoza nich. Prowadzimy całoroczne treningi przygotowujące młodych narciarzy do startów w zawodach ligowych, pucharowych, amatorskich w kraju i za granicą. Trzy sekcje klubowe : przygotowawcza ( przedszkolna), sportowa i wyczynowa dają szansę na pracę z dziećmi i młodzieżą w każdym wieku ( od 4 lat) i na każdym poziomie zaawansowania narciarskiego.

DSCF4933.jpegRoczny plan treningowy to wiosenne i jesienne regularne (3 x w tygodniu) szkolenia ogólnorozwojowe, maksymalne wykorzystanie sezonu zimowego na treningi narciarskie( stała współpraca z kilkoma ośrodkami narciarskimi na terenie Beskidów pozwala na zajęcia do 7 razy w tygodniu i 2 spotkań dziennie), kilka obozów przygotowawczych na lodowcach przed sezonem startowym, dwa letnie obozy kondycyjne z atrakcyjnym i zróżnicowanym programem aktywności. Nasi Podopieczni korzystają z bogatego zaplecza technicznego, są objęci opieką psychologa sportowego , mają zagwarantowane indywidualne serwisowanie sprzętu, uczestniczą w dodatkowych ,niestandardowych zajęciach prowadzonych przez specjalistów w swoich dziedzinach: program przygotowania motorycznego, cross fit, pump track, sportowa jazda na rolkach.Wszystkie informacje o naszych planach treningowych, obozach szkoleniowych, kursach trenerskich i organizowanych przez nas zawodach sportowych znajdziecie na stronie głównej klubu www.mmsdendysski.pl

tel.: +48 33 862 30 38     e-mail: biurousawickich@gmail.com design: Kajetan Mastela