Wydarzyło się

Warsztaty narciarskie

dodano: 3.01.2018

Połowa grudnia to już tradycyjnie czas narciarskich spotkań dla naszych homeschool'ersów. Z nadzieją na przychylność zimowej aury od listopada przyjmujemy zapisy i przygotowujemy się do tego ogromnego przedsięwzięcia. W tym roku ilość chętnych przerosła nasze najśmielsze oczekiwania! 12 grudnia na stokach Sihelnych Gruników zjawiło się ponad 120 Uczniów ED MMS!

Czytaj więcej...

Warsztaty nauczycieli dla ED - podsumowanie

dodano: 23.12.2017

Kochani na przełomie listopada i grudnia miały miejsce w szkołach MMS warsztaty organizowane przez naszych nauczycieli dla uczniów ED. Zajęcia odbywały się przez cztery dni w różnych miejscach, w Koszarawie Bystrej, Krzyżówkach, Przyłękowie i Kolebach. Nauczyciele przygotowywali zajęcia w większości związane ze swoimi pasjami i zainteresowaniami. Z relacji wynika, że zajęcia były inspirujące, stanowiły dobry czas zarówno dla uczestników, jak i prowadzących.

Czytaj więcej...

Ruszył puchar polski

dodano: 18.12.2017

I ruszył nowy cykl Młodzieżowego Pucharu Polski. Narciarska Młodzież rozpoczęła startowe zmagania na Podhalu- Suche gościło zawodników MPP w sobotę i niedzielę na trasach slalomu. Nasza klubowa Reprezentacja ( w tym sezonie żeńska!) świetnie rozpoczęła sezon pucharowy.

Czytaj więcej...

tel.: +48 33 862 30 38     e-mail: biurousawickich@gmail.com design: Kajetan Mastela