Warsztaty prowadzone przez rodziny

Z ogromną radością przedstawiamy Wam propozycję warsztatów, które poprowadzą nasi RODZICE z edukacji domowej! Będą one miały niezwykle rodzinny charakter i odbędą się w rożnych miejscach Polski: w domach, na uczelniach, w ośrodkach sportowych i rekreacyjnych, w centrach kulturalnych, na łące, w lesie i w miastach. 

 

Warsztaty skierowane są do małych i dużych, a niektóre dla wszystkich razem! Zgłoszenia na zajęcia przyjmują prowadzący. Kontakt do nich umieszczony jest w każdym opisie warsztatu. Oni rownież odpowiedzą na każde pytanie dotyczące warsztatu.

 
Jeśli jest jeszcze wsród nas ktoś, kto zechciałby podjąć taką inicjatywę, serdecznie zapraszamy! Propozycję warsztatu należy kierować na adres: fundacja@szkolamontessori.com.pl.
 
Wszystkim prowadzącym, którzy zaoferowali swój czas i zechcieli podzielić się swoimi pasjami i kawałkiem swojego życia ogromnie dziękujemy! Życzymy wszystkim wielu wspaniałych, wspólnie przeżytych chwil, aby ten czas był dla Was twórczy i otworzył przed Wami nowe, ciekawe perspektywy, budując jednocześnie wspólnotę Rodzin!
 

Ola i Marcin Sawiccy

tel.: +48 33 862 30 38     e-mail: biurousawickich@gmail.com design: Kajetan Mastela