Nauczyciele

Odpowiedzialni za zespół - Ola i Marcin Sawiccy

ola@szkolamontessori.com.pl

Marcin Sawicki - Przedsiębiorczość

omsawiccy@gmail.com

Ola Sawicka

ola@szkolamontessori.com.pl

Magdalena Gach - matematyka

gachmag@gmail.com

Mateusz Kapała - j. angielski

kapala.mt@gmail.com

Miłosz Barańczuk - geografia, przyroda

baranczuk.milosz@gmail.com

Katarzyna Szczotka - ed. wczesnoszkolna

kasia.szczotka1@gmail.com

Roman Zoń - j. polski

romanzon55@gmail.com

Jadwiga Tlałka - ed. wczesnoszkolna

jadzia.tlalka@gmail.com

Marta Kępka - ed. wczesnoszkolna

kepkamarta172@gmail.com

Barbara Błachut - j. polski

basiablachut1616@gmail.com

Anna Goc - j. francuski i hiszpański

anna.goc.74@gmail.com

Agnieszka Łoboz - j. rosyjski

loboz.agnieszka@gmail.com

Marek Łopatka - historia, wos

marek.lopatka2013@gmail.com

Anna Góra - Chemia, Biologia

anna.gora221@interia.pl

Ewa Lach - fizyka

ewalach14@interia.pl

Paweł Maciejny - informatyka

pawelmaciejny@gmail.com

 

gimnazjum i liceum

Kamila Żyrek - j. polski

kamila.zyrek@gmail.com

Sabina Bednarz - j. angielski

sab.bednarz@gmail.com

Ewa Byrska-Kastelik - j. polski

ebyrska@gmail.com

Anna Skrabska - j. polski

a.skrabska@gmail.com

Katarzyna Kaletka - mat / inf

kaletka.katarzyna@gmail.com

Adam Kaliszuk - przyroda

adamkaliszuk@gmail.com

Ewa Tarkowska-Dowsilas - biologia

 ewatarkowska00@gmail.com

Magdalena Błachut - chemia

magdablachut00@gmail.com

Danuta Pietraszko - historia

Olimpias30@o2.pl

Joanna Frycz - j.niemiecki

fryczowo@gmail.com

Marcin Kuśnierz - j. niemiecki

marcin.tomek@wp.pl

Justyna Pawlak - j. włoski

justynka.pawlak@gmail.com

Marek Wisła - EDB

markoswisla@gmail.com

Agata Obrocka - Wiedza o kulturze

agata_tlalka@tlen.pl

Karolina Małecka - historia sztuki

karolamalecka@o2.pl

Karolina Barańczuk - muzyka, his. muzyki

karolina.baranczuk@gmail.com

Monika Kraus - matematyka

monika.deska@yahoo.pl

Paulina Prochownik - matematyka

paulina.08pro@gmail.com

Gosia Bożęcka - j. angielski

gosiabozecka@gmail.com

tel.: +48 33 862 30 38     e-mail: biurousawickich@gmail.com design: Kajetan Mastela