Egzaminy 2018

Drodzy Rodzice!

 

Witam Was wszystkich i pozdrawiamy z jeszcze letnio jesiennych gór! Jesień już, niby jeszcze dużo czasu, ale gdyby ktoś chciał to można pomyśleć o terminach egzaminów! Bardzo Was prosimy o spokojne przemyślenie i odpowiedź na naszą propozycję organizacji tegorocznych egzaminów.

 

DSCF3611.jpegTERMINY

zostaną podane wkrótce.

 

Egzaminy dla dzieci z klas 1-3 trwają 1-2 dni.
Egzaminy dla dzieci z klas 4-6 trwają 4-5 dni.
Egzaminy dla uczniów gimnazjum oraz liceum zwykle nie mogą odbyć się w jednym tygodniu, terminie.

 

Miejsce i czas egzaminów

Miejscem egzaminów budynek szkoły w Koszarawie Bystrej. Egzaminy pisemne można zdawać już w poniedziałek, od 14.30-20.00. Egzaminy ustne oraz pisemne: wtorek - sobota, 14.30- 20.00. Sesja feryjna od 9.00. Planujemy 10 sesji egzaminacyjnych. Terminy znajdują w Kalendarium szkolnym.

 

Sesje egzaminacyjne

Zaplanowaliśmy dziesięć tygodni sesji egzaminacyjnych. Ostatnia sesja egzaminacyjna w Warszawie, definitywnie zamyka czas zdawania egzaminów. Biuro Szkoły układa grafik egzaminów, od momentu podania go do wiadomości, jest on niezmienny, jeżeli rodzic chciałby zmienić termin egzaminu - ustala to indywidualnie z egzaminatorem.

 

Zgłaszanie uczniów na egzaminy

Bardzo prosimy o przesłanie do dnia 31 stycznia następujących informacji:

1. Imię i nazwisko dziecka

2. Klasa

3. TERMIN ... (terminy, w przypadku gimnazjalistów, licealistów oraz tych uczniów, którzy zamierzają zdawać egzaminy w kilku terminach) + PRZEDMIOTY.

 

Bardzo gorąco zachęcamy do zapisywania się na wcześniejsze terminy. Egzaminy w tym czasie są bardzo kameralne, nie rozciągają się na godziny wieczorne, mają spokojniejszy przebieg.

Jeśli nie otrzymamy zgłoszenia na konkretne terminy, będziemy jako szkoła wyznaczać  terminy i poinformujemy Państwa o  nich.

Informacja o dokładnym planie przebiegu egzaminów w danym terminie oraz miejscu będzie przekazywana drogą mailową oraz pojawi się na naszej stronie, na dwa tygodnie przed egzaminami.

 

 

Kontakt z Rodzicami i Uczniami

Wszyscy nauczyciele - egzaminatorzy zobowiązani są do codziennego  (w dni powszednie) odbierania poczty (oraz dziennika) oraz odpowiadania. 

 

Bardzo dziękujemy za otwartość i wyrozumiałość! Jest nas duuuuużo i czasami trudno spełnić wszystkie prośby.... Zrobimy wszystko, aby czas egzaminów był dla Was również wspaniałym czasem radości z osiągnięć Waszych Dzieci i cudną okazją do spotkań , rozmów i wspólnego budowania jedności!

 

DSCF3702.jpegNOCLEGI:

Koszt noclegów na czas egzaminów, dla ucznia oraz opiekuna, pokrywa szkoła jedynie w  wyznaczonych przez nas miejscach i terminach. Rodzice zgłaszają zapotrzebowanie we własnym zakresie. Zapisy na noclegi przyjmujemy mailowo pod adresem:

fundacja@szkolamontessori.com.pl z dopiskiem "noclegi ED na egzaminy". Prosimy o podawanie dokładnej daty pobytu (noclegi od....do....). 

 

UWAGA! 

1. Nie pokrywamy kosztów oraz nie organizujemy noclegów podczas egzaminów w Warszawie!

2. Szkoła pokrywa noclegi bez pościeli, jest możliwość przygotowania przez nas pościeli za 10 zł / os / noc.

3. Szkoła pokrywa koszt noclegów maturzystów. Noclegi osób towarzyszących są odpłatne.

4. Chcielibyśmy zaznaczyć, że liczba miejsc noclegowych objęta dofinansowaniem jest ograniczona. Sugerujemy wcześniejszą rezerwację miejsc.

 

Serdecznie pozdrawiamy i czekamy na Was!!
Ola i Marcin Sawiccy

Informacje dodatkowe:

Przypominamy że na egzaminy z wybranych przedmiotów można się także umawiać w trakcie roku szkolnego. W tym celu prosimy o indywidualny kontakt z nauczycielem i ustalenie dogodnego dla obu stron terminu.  Informujemy także, że egzaminy indywidualne możliwe są jedynie do końca maja 2018.

Kontakty mailowe do nauczycieli przeprowadzających egzaminy w zakładce - nauczyciele

tel.: +48 33 445 45 33     e-mail: biuromms@szkolamontessori.com.pl design: Kajetan Mastela