Egzaminy 2018

Drodzy Rodzice!

Witam Was wszystkich i pozdrawiamy z jeszcze letnio jesiennych gór! Jesień już, niby jeszcze dużo czasu, ale gdyby ktoś chciał to można pomyśleć o terminach egzaminów! Bardzo Was prosimy o spokojne przemyślenie i odpowiedź na naszą propozycję organizacji tegorocznych egzaminów.

DSCF3611.jpegTERMINY

I. 5-9 lutego 2018
II. 6-10 marca 2018
III. 13-17 marca 2018
IV. 20-24 marca 2018
V. 10-14 kwietnia 2018
VI. 17-21 kwietnia 2018 (głównie dla zdających i rodzeństw uczniów kl III gim)
VII. 24-28 kwietnia 2018
VIII. 15-19 maja 2018
IX. 21-25 maja 2018
X. 28-30 czerwca 2018 w WARSZAWIE

Egzaminy dla dzieci z klas 1-3 trwają 1-2 dni.
Egzaminy dla dzieci z klas 4-6 trwają 4-5 dni.
Egzaminy dla uczniów gimnazjum oraz liceum zwykle nie mogą odbyć się w jednym tygodniu, terminie.

Miejsce i czas egzaminów

Miejscem egzaminów budynek szkoły w Koszarawie Bystrej. Egzaminy pisemne można zdawać już w poniedziałek, od 14.30-20.00. Egzaminy ustne oraz pisemne: wtorek - sobota, 14.30- 20.00. Sesja feryjna od 9.00. Planujemy 10 sesji egzaminacyjnych. Terminy znajdują w Kalendarium szkolnym.

Sesje egzaminacyjne

Zaplanowaliśmy dziesięć tygodni sesji egzaminacyjnych. Ostatnia sesja egzaminacyjna w Warszawie, definitywnie zamyka czas zdawania egzaminów. Biuro Szkoły układa grafik egzaminów, od momentu podania go do wiadomości, jest on niezmienny, jeżeli rodzic chciałby zmienić termin egzaminu - ustala to indywidualnie z egzaminatorem.

Zgłaszanie uczniów na egzaminy

Bardzo prosimy o przesłanie do dnia 31 stycznia następujących informacji:

1. Imię i nazwisko dziecka

2. Klasa

3. TERMIN ... (terminy, w przypadku gimnazjalistów, licealistów oraz tych uczniów, którzy zamierzają zdawać egzaminy w kilku terminach) + PRZEDMIOTY.

Bardzo gorąco zachęcamy do zapisywania się na wcześniejsze terminy. Egzaminy w tym czasie są bardzo kameralne, nie rozciągają się na godziny wieczorne, mają spokojniejszy przebieg.

Jeśli nie otrzymamy zgłoszenia na konkretne terminy, będziemy jako szkoła wyznaczać  terminy i poinformujemy Państwa o  nich.

Informacja o dokładnym planie przebiegu egzaminów w danym terminie oraz miejscu będzie przekazywana drogą mailową oraz pojawi się na naszej stronie, na dwa tygodnie przed egzaminami.

Kontakt z Rodzicami i Uczniami

Wszyscy nauczyciele - egzaminatorzy zobowiązani są do codziennego  (w dni powszednie) odbierania poczty (oraz dziennika) oraz odpowiadania.

Bardzo dziękujemy za otwartość i wyrozumiałość! Jest nas duuuuużo i czasami trudno spełnić wszystkie prośby.... Zrobimy wszystko, aby czas egzaminów był dla Was również wspaniałym czasem radości z osiągnięć Waszych Dzieci i cudną okazją do spotkań , rozmów i wspólnego budowania jedności!

DSCF3702.jpegNOCLEGI:

Koszt noclegów na czas egzaminów, dla ucznia oraz opiekuna, pokrywa szkoła jedynie w  wyznaczonych przez nas miejscach i terminach. Rodzice zgłaszają zapotrzebowanie we własnym zakresie. Zapisy na noclegi przyjmujemy mailowo pod adresem: jassaww@gmail.com z dopiskiem "noclegi ED na egzaminy". Prosimy o podawanie dokładnej daty pobytu (noclegi od....do....).

UWAGA!

1. Nie pokrywamy kosztów oraz nie organizujemy noclegów podczas egzaminów w Warszawie!

2. Szkoła pokrywa noclegi bez pościeli, jest możliwość przygotowania przez nas pościeli za 10 zł / os / noc.

3. Szkoła pokrywa koszt noclegów maturzystów. Noclegi osób towarzyszących są odpłatne.

4. Chcielibyśmy zaznaczyć, że liczba miejsc noclegowych objęta dofinansowaniem jest ograniczona. Sugerujemy wcześniejszą rezerwację miejsc.

Serdecznie pozdrawiamy i czekamy na Was!!
Ola i Marcin Sawiccy

Informacje dodatkowe:

Przypominamy że na egzaminy z wybranych przedmiotów można się także umawiać w trakcie roku szkolnego. W tym celu prosimy o indywidualny kontakt z nauczycielem i ustalenie dogodnego dla obu stron terminu.  Informujemy także, że egzaminy indywidualne możliwe są jedynie do końca maja 2018.

Kontakty mailowe do nauczycieli przeprowadzających egzaminy w zakładce - nauczyciele

tel.: +48 33 862 30 38     e-mail: biurousawickich@gmail.com design: Kajetan Mastela