Egzaminy 2017

Drodzy Rodzice!

Witam Was wszystkich i pozdrawiamy z jeszcze letnio jesiennych gór! Jesień zbliża się już powoli i niby jeszcze dużo czasu, ale gdyby ktoś chciał to można pomyśleć o terminach egzaminów! Bardzo Was prosimy o spokojne przemyślenie i odpowiedź na naszą propozycję organizacji tegorocznych egzaminów.

DSCF3611.jpegTERMINY

I. 7-11 marca 2017

II. 14-18 maca 2017

III. 4-8 kwietnia 2017
IV. 19-22 kwietnia 2017
V. 16-20 maja 2017
VI. 22-26 maja 2017
VII. 30 maja - 3 czerwca 2017
VIII. 29 czerwca - 1 lipca 2017 w WARSZAWIE!

Egzaminy dla dzieci z klas 1-3 trwają 1-2 dni.
Egzaminy dla dzieci z klas 4-6 trwają 4-5 dni.
Egzaminy dla uczniów gimnazjum oraz liceum  nie mogą odbyć się w jednym tygodniu, terminie.

DSCF3702.jpegNOCLEGI:

Koszt noclegów na czas egzaminów, dla ucznia oraz opiekuna, pokrywa szkoła jedynie w  wyznaczonych przez nas miejscach i terminach. Rodzice zgłaszają zapotrzebowanie we własnym zakresie. Zapisy na noclegi przyjmujemy mailowo pod adresem: jassaww@gmail.com z dopiskiem "noclegi ED na egzaminy". Prosimy o podawanie dokładnej daty pobytu (noclegi od....do....).

UWAGA!

1. Nie pokrywamy kosztów oraz nie organizujemy noclegów podczas egzaminów w Warszawie!

2. Szkoła pokrywa noclegi bez pościeli, jest możliwość przygotowania przez nas pościeli za 10 zł / os / noc.

3. Szkoła pokrywa koszt noclegów maturzystów. Noclegi osób towarzyszących są odpłatne.

4. Chcielibyśmy zaznaczyć, że liczba miejsc noclegowych objęta dofinansowaniem jest ograniczona. Sugerujemy wcześniejszą rezerwację miejsc.

Bardzo prosimy o przesłanie do dnia 31 stycznia następujących informacji:

1. Imię i nazwisko dziecka
2. Klasa
3. TERMIN ... (terminy, w przypadku gimnazjalistów, licealistów oraz tych uczniów, którzy zamierzają zdawać egzaminy w kilku terminach) + PRZEDMIOTY.

Bardzo gorąco zachęcamy do zapisywania się na wcześniejsze terminy. Egzaminy w tym czasie są bardzo kameralne, nie rozciągają się na godziny wieczorne, mają spokojniejszy przebieg.

DSCF4689.jpegJeśli nie otrzymamy zgłoszenia na konkretne terminy, będziemy jako szkoła wyznaczać  terminy i poinformujemy Państwa o  nich.

Informacja o dokładnym planie przebiegu egzaminów w danym terminie oraz miejscu będzie przekazywana drogą mailową oraz pojawi się na naszej stronie, na dwa tygodnie przed egzaminami.

Program egzaminów w I TERMINIE, tj. 7-11 marca , otrzymają Państwo 4 marca.

Bardzo dziękujemy za otwartość i wyrozumiałość! Jest nas duuuuużo i czasami trudno spełnić wszystkie prośby.... Zrobimy wszystko, aby czas egzaminów był dla Was również wspaniałym czasem radości z osiągnięć Waszych Dzieci i cudną okazją do spotkań , rozmów i wspólnego budowania jedności!

Serdecznie pozdrawiamy i czekamy na Was!!
Ola i Marcin Sawiccy

Informacje dodatkowe:

Przypominamy że na egzaminy z wybranych przedmiotów można się także umawiać w trakcie roku szkolnego. W tym celu prosimy o indywidualny kontakt z nauczycielem i ustalenie dogodnego dla obu stron terminu.  Informujemy także, że egzaminy indywidualne możliwe są jedynie do końca maja 2017.

Kontakty mailowe do nauczycieli przeprowadzających egzaminy w zakładce - nauczyciele

tel.: +48 33 862 30 38     e-mail: biurousawickich@gmail.com design: Kajetan Mastela