dodano: 15.05.2017, 22:12

WIOSENNY ZLOT RODZIN ED

27 maja 2017, sobota

KOSZARAWA BYSTRA

DSCF3087.jpegKochani wszyscy, którzy jesteście w naszych szkołach w edukacji domowej, zapisaliście się na przyszły rok albo po prostu  myślicie nad tym!
Zapraszamy Was, jak co roku na spotkanie rodzin, nauczycieli, osób związanych z edukacją. W programie wykład pana Rafała Świeżaka na temat przywództwa w rodzinie oraz popołudniowe  spotkania dla zainteresowanych m.in. na temat nowo powstających klas licealnych Montessori w Polsce, warsztatów prowadzonych przez rodziców, programu nauczania online -  szkoła w górach, wychowania, przygotowania do pierwszej Komunii Św., kursów Montessori, rodzinnych wypraw w góry - MMS Wyprawa.

PROGRAM ZLOTU:

8.30
Msza święta, którą odprawi ojciec Przemysław Ciesielski OP, Kościół parafialny w Krzyżowej.
od 9.30
oddawanie dzieci na zajęcia sportowe oraz plastyczne w Goku w Koszarawie (dzieci z własnym piciem, butami na halę). My zapewniamy drożdżówki :)
od 9.30
pan Adam Kaliszuk zbiera ekipę na wyprawę w góry, przed szkołą w Koszarawie Bystrej. Konieczne jest wcześniejsze zapisanie się na wycieczkę: adamkaliszuk@gmail.com.
10.00
Rozpoczęcie Zlotu dla rodziców w ogrodzie szkoły w Koszarawie Bystrej.
10.15 - 11.30
Wykład pana Rafała Świeżaka : "PRZYWÓDZTWO W RODZINIE"
11.40 - 13.00
Ola i Marcin Sawiccy opowiedzą o edukacji domowej i propozycji na kolejny rok szkolny.

(wykład pana Rafała oraz spotkanie z Olą i Marcinem Sawickimi powtórzymy w dwóch grupach w godzinach 10.15 - 13.00)

13.00
- odbiór dzieci, które busami pod opieka naszych nauczycieli przyjadą do szkoły.
- OGNISKO z kiełbaskami.
14.00 - 17.00
Spotkania tematyczne.

Biuro szkoły  zaprasza 13.00 - 17.00

W czasie Zlotu nasi gimnazjaliści zapraszają na kawę, herbatę i owoce do CAFÉ KASISI (cały dochód będzie przeznaczony na wsparcie dzieci z sierocińca w KASISI),  do księgarni i sklepiku oraz do kina.

Będziemy wdzięczni, jak co roku... za przywiezienie domowego ciasta!

Zapraszamy Was wszyskich bardzo serdecznie!
Ola i Marcin Sawiccy
tel.: +48 33 862 30 38     e-mail: biurousawickich@gmail.com design: Kajetan Mastela