dodano: 26.10.2017, 21:23

Warsztaty Rysunkowe dla dorosłych, rodziców i nauczycieli

Ogłoszenia pozostałe:

D637F4D4-33D8-488D-81CA-36BD9BC05BFE-2.JPGProwadzący: dr hab.Mirosław Orzechowski, Katedra Rysunku Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej

Termin: 8-10 grudnia 2017. Rozpoczęcie warsztatów w piątek 15.00, zakończenie w niedzielę 15.00.

 

Warsztaty wprowadzają do praktycznego stosowania metody nauczania samodzielności kreacyjnej przez rysunek i towarzyszenie dziecku w kolejnych etapach jego rozwoju. W programie znajdą się zarówno wykłady teoretyczne jak i praktyczne zajęcia rysunkowe mające na celu wdrożenie dorosłych do samodzielnego, świadomego popartego obserwacją rzeczywistości, rysowania jak i prowadzenia zajęć i zabaw rysunkowych dla dzieci w różnym wieku. Znajdzie się czas na zadawanie pytań i dyskusję. Będą m.in omawiane i wyjaśniane różne istotne zagadnienia z książki "Rysunek, metoda edukacji kreatywnej". Celem warsztatów będzie wyposażenie rodziców i nauczycieli w podstawowe i najistotniejsze umiejetności i wiedzę pozwalające na prowadzenie zajęć rysunkowych indywidualnie i w grupie.

Zapisy: ola@szkolamontessori.com.pl

Miejsce: Dom Gościnny Oli i Marcina Sawickich, Jana Pawła II 190, Krzyżowa

Warsztaty (prowadzenie oraz materiały) są sfinansowane z projektu wsparcia Tauron.

 
tel.: +48 33 862 30 38     e-mail: biurousawickich@gmail.com design: Kajetan Mastela