dodano: 21.09.2017, 23:14

warsztaty rodziców z ed - podsumowanie

Ogłoszenia pozostałe:

DSC_8657.jpeg17 miejsc

72 warsztaty

Te liczby napewno nas zaskoczyły. W pierwszym roku, kiedy chcieliśmy połączyć rodziny, które mogłyby podzielić się swoją wiedzą, przeżyciami czy doświadczeniem z ogromną ilością osób, które właśnie takich spotkań czy warsztatów potrzebują, zgłosiło się znacznie więcej osób niż podejrzewaliśmy. 

Chcielibyśmy bardzo Wam wszystkim tym, którzy poświęcili swój czas na przeprowadzenie warsztatów, ale także tym, którzy potrafili nierzadko przejechać kawał drogi, żeby tych osób posłuchać, podziękować za wzięcie udziału w tej inicjatywie. Uważamy, że jest to niezwykle cenne gdy rodziny wychowujące dzieci w ED mają okazję spotkać się częściej niż dwa razy do roku na Zlocie w Koszarawie ze sobą i spędzić wspólnie czas, a przy okazji się czegoś dowiedzieć.

Już dziś, chcielibyśmy zaprosić Państwa do przeprowadzenia warsztatów w tym roku szkolnym. Więcej o warsztatach można dowiedzieć się tutaj, podczas zlotu, który odbędzie się 7 października lub pisząc na adres: jassaww@gmail.com.

 

Zespół MMS

tel.: +48 33 862 30 38     e-mail: biurousawickich@gmail.com design: Kajetan Mastela