dodano: 11.10.2017, 23:16

Warsztaty prowadzone przez rodziny - zaproszenie

Ogłoszenia pozostałe:

DSCF3532.jpegZdając sobie sprawę jak dużą wiedzę i ilość doświadczeń niesie ze sobą każda z rodzin w ED, w ubiegłym roku wpadliśmy na pomysł, żeby połączyć ze sobą chcących się nią dzielić z rodzinami, które chciałyby się czegoś dowiedzieć. Na naszej stronie jest osobna zakładka, gdzie znajdują się wszystkie propozycje warsztatów nadesłane przez rodziny.

 

Jasne jest to, że nie każdemu jest po drodze do Koszarawy na warsztaty prowadzone przez szkołę, dlatego zachęcamy gorąco do nadsyłania swoich propozycji warsztatów, co sprawi, że będą one dużo bardziej dostępne. W zeszłym roku warsztaty odbywały się w kilkunastu miejscach w Polsce, będziemy szczęśliwi jak w tym roku ta liczba jeszcze się zwiększy.

 

Żeby nieco ułatwić chętnym do przeprowadzenia warsztatów zadanie, przygotowaliśmy krótki formularz (dosłownie cztery pytania). Tyle wystarczy, żeby inne rodziny mogły Państwa odszukać na naszej stronie. Dla ciekawych podsumowania zeszłego roku, tekst.

tel.: +48 33 862 30 38     e-mail: biurousawickich@gmail.com design: Kajetan Mastela