dodano: 6.12.2017, 14:03

Warsztaty narciarskie - ważna informacja

Ogłoszenia pozostałe:

DSC_8428.jpegDrodzy Warsztatowicze!

Już za tydzień rozpoczynamy narciarskie spotkania na stokach Sihelnych Gruników! Przypominamy o konieczności ubezpieczenia Dzieci na czas trwania warsztatów, ponieważ zajęcia odbywać się będą na Słowacji. Musi to być polisa obejmująca uprawianie narciarstwa, z OC i kosztami leczenia za granicą. Wszyscy Uczestnicy muszą posiadać nie tylko narty i buty, ale też kaski narciarskie i kije. Zapasowe rękawiczki również mogą się przydać.

Jeśli ktoś z Państwa zarezerwował miejsce warsztatowe, a nie może przyjechać - bardzo prosimy o zwolnienie tej rezerwacji, bo mamy długą listę Dzieci chcących dołączyć do naszej warsztatowej gromadki. Do zobaczenia o 9.00 rano we wtorek 12.12.2017. na Grunikach!

Instruktorzy KS MMS Dendysski

tel.: +48 33 862 30 38     e-mail: biurousawickich@gmail.com design: Kajetan Mastela