dodano: 6.12.2018, 1:03

Warsztaty narciarskie - komunikat

Ogłoszenia pozostałe:

DSCF1233.jpegSzanowni Państwo, drodzy uczniowie, adepci białego szaleństwa, bardzo nam przykro, ale z powodu fatalnych warunków pogodowych musimy odwołać planowane na przyszły tydzień warsztaty narciarskie. Naśnieżanie zostało spłukane przez padający deszcz, pozostałe ewentualne płaty mokrego śniegu po zamarznięciu są bardzo niebezpieczne do jazdy, nie wspominając o nauce jazdy na nartach. Właściciele wyciągu, przy obecnych prognozach pogodowych, nie są w stanie zagwarantować odpowiedniego dośnieżenia stoku i linii wyjazdowych pod wyciągami.

Jest nam bardzo smutno z powodu zaistniałej sytuacji, ponieważ tydzień narciarski jest fantastycznym czasem dla dużej części naszej edukacyjnej społeczności.

Wszystkie wpłacone kwoty za warsztaty postaramy się zwrócić do piątku 8 grudnia 2018. Jednocześnie informujemy, że planujemy zorganizowanie warsztatów skiturowych dla rodziców nauczających w edukacji domowej w naszych szkołach. Zajęcia odbędą się w dniach 11, 12 i 13 marca 2019 w Tatrach. O szczegółach uczestnictwa i programie będziemy informowali w mailach, newsletterze i na stronie szkolnej.

Rozważamy możliwość przełożenia grudniowych warsztatów narciarskich na marzec 2019, ale bardzo wiele tu zależy tradycyjnie od pogody i dostępności w tym czasie wystarczającej ilości instruktorów. O naszych planach będziemy Państwa informowali z miesięcznym wyprzedzeniem.

Serdecznie pozdrawiamy!

tel.: +48 33 445 45 33     e-mail: biuromms@szkolamontessori.com.pl design: Kajetan Mastela