dodano: 20.02.2018, 11:37

V Filmowe Rekolekcje Wielkopostne z O. Tomaszem Rojkiem

Ogłoszenia pozostałe:

rekolekcje filmowe - 2018.jpegJuż po raz piąty odbędą na rekolekcje Wielkopostne z cyklu „Namaszczeni na proroków". Do kina „Janosik" w Żywcu zaprasza, jak co roku, Dominikanin O. Tomasz Rojek, tym razem tytuł rekolekcji to „Miejsce na szczycie". Spotkania odbędą się w dniach 1-3 marca 2018 roku, w środę rozpoczynamy o godzinie 17.30, w piątek o 17.00, w sobotę o 11.00. Ostatniego dnia po projekcji zapraszamy na mszę świętą celebrowaną przez naszego rekolekcjonistę. Pomimo dwóch filmów animowanych w repertuarze, poruszane zagadnienia będą dosyć poważne, dlatego zaproszenie kierujemy do starszej młodzieży i dorosłych. Filmy na kanwie których będą głoszone nauki to „Czerwony żółw", „Logan" i „Coco".
Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

 

tel.: +48 33 862 30 38     e-mail: biurousawickich@gmail.com design: Kajetan Mastela