dodano: 15.05.2017, 1:00

Ślady ludzi, ślady boga - umbria 2017

Ogłoszenia pozostałe:

Rodzinna Pielgrzymka do Umbrii: ŚLADY LUDZI, ŚLADY BOGA

 

DSCF4095.jpegKochani, zapraszamy Was, Wasze rodziny, Przyjaciół, znajomych, na wspólne wędrowanie śladami naszych przodków, na zanurzanie się w miejscach i czasach, które tak wiele mówią nam o nas dzisiaj.

Zapraszamy do rodzinnej wyprawy zanurzonej w Bogu i na szukanie Jego śladów w naszym życiu. To wspaniały czas, aby zatrzymać się i umocnić relacje w swojej rodzinie, a w codziennej Eucharystii poczuć jedność i wspólnotę wiary. Naszym duchowym przewodnikiem będzie ojciec Przemysław Ciesielski, dominikanin.

O niecodziennych miejscach i postaciach oprowadzi opowie nam Marcin. Odwiedzimy Wiedeń, Asyż, Orvietto, Sienę, Cortonę i Florencję. O wszystko, co niezbędne do codziennego życia w dalekim kraju, zatroszczy się nasza Marysia. Ola postara się objąć nasze rodziny, aby ten czas był rownież radością i dziękczynieniem po I Komunii Św. naszych dzieci, bez względu na to, kiedy miało to miejsce.

 

A zatem:

WYJEŻDŻAMY:

W sobotę, 23 września 2017, o godzinie 5.00, spod domu Oli i Marcina Sawickich, ul. Jana Pawła II 190 w Krzyżowej.

Jest możliwość zostawienia samochodów na parkingu pod domem.

WRACAMY:

W sobotę, 30 września 2017, około 12.00 do Krzyżowej.

KOSZT: 

1350 zł (Koszt obejmuje: zakwaterowanie w umbryjskich willach, w pokojach oraz w salonach w zależności od konfiguracji rodzinnych, przejazd autokarem, ubezpieczenie, wejścia).

WYŻYWIENIE:

W domach są kuchnie z pełnym wyposażeniem. 3 razy podjedziemy do supermarketów, aby uzupełnić zapasy, pierwszy raz w poniedziałek pod wieczór.

Nasze miejsce noclegowe

ZAPISY:

Ola Sawicka ola@szkolamontessori.com.pl

tel.: +48 33 862 30 38     e-mail: biurousawickich@gmail.com design: Kajetan Mastela