dodano: 2.06.2017, 15:30

Rekrutacja Licealne Klasy Montessori

Ogłoszenia pozostałe:

DSCF3556.jpegSerdecznie zapraszamy do powstających Licealnych Klas Montessori w ramach ED. Każdy zainteresowany musi przesłać na wskazany, adres mailowy, swoją pisemną opowieść „Dlaczego chcę zostać częścią tego pomysłu ?”, do dnia 7 czerwca 2017. Następnie tutor prowadzący klasę, zaproponuje Ci miejsce i czas rozmowy rekrutacyjnej. Zależy nam, aby spotkania odbyły się do 21 czerwca 2017. Do 23 czerwca, otrzymacie informacje dotyczące Waszego przyjęcia do Klasy Montessori. Rozmowy rekrutacyjne dotyczą naszych przyszłych licealistów. Dla rodziców tutor może wyznaczyć dodatkowy termin spotkania.
 
Adresy mailowe tutorów Klas Montessori w poszczególnych miastach: 
Bielsko Biała - Szymon Waluś, swalusmontessori@gmail.com
Katowice - Szymon Waluś, swalusmontessori@gmail.com
Kraków - Jan Sawicki, jasiek.liceummontessori@gmail.com
Warszawa - Dżemila Sulkiewicz Nowicka, dzemila.liceummontessori@gmail.com
Wrocław - Andrzej Horyza, andrzej.horyza@gmail.com
 
Informacje dotyczące samego Licealnych Klas Montessori  można znaleźć na stronie.
 
Pozdrawiamy i zapraszamy
Ola i Marcin Sawiccy z zespołem
tel.: +48 33 862 30 38     e-mail: biurousawickich@gmail.com design: Kajetan Mastela