dodano: 1.06.2017, 20:17

Przygotowania do I Komunii Św. 2017/18

Ogłoszenia pozostałe:

IMG_2776-2.JPGZapraszamy Rodziny z naszej szkoły na przygotowania do I Komunii Świętej w ramach edukacji domowej. Istotą naszych spotkań jest wsparcie rodziców w przygotowaniu swoich dzieci do sakramentu pojednania oraz eucharystii. Jesteśmy przekonani, że rodzina stanowi punkt odniesienia i jest najlepszym miejscem wzrastania w wierze naszych dzieci. Wspólnota rodzin, jaką postaramy się razem stworzyć, jest ogromnym wsparciem na tej drodze. Podczas naszych zjazdów znajdziemy czas na wspólne działania z dziećmi, modlitwę, eucharystię, dzielenie się pomysłami oraz wzajemnym doświadczeniem. Jedynie samemu żyjąc wiarą, możemy ją przekazać dzieciom; dlatego też wiele czasu poświęcimy na duchową formację rodziców.


Chętnych do wzięcia udziału prosimy o przemyślenie swojej decyzji i możliwości, ponieważ deklaracja zakłada uczestnictwo we wszystkich zjazdach i spotkaniach, o ile to możliwe obydwojga rodziców z dziećmi. Miejscem zjazdów 2-3 dniowych jest dom Oli i Marcina Sawickich w Krzyżowej, jednodniowych - klasztor ojców Dominikanów w Katowicach. W tym roku utworzymy dwie grupy:


KATOWICKĄ: obejmującą rodziny z regionu śląska, która w programie oprócz spotkań jednodniowych w Klasztorze OO.Dominikanów w Katowicach będzie miała 3 zjazdy 2-3 dniowe w Krzyżowej.
OGÓLNOPOLSKĄ: obejmującą rodziny z całej Polski, która w programie będzie miała 4 zjazdy 3 dniowe w Krzyżowej.

 

Zainteresowanych prosimy o przesłanie następujących informacji:

1. Imię i nazwisko dziecka
2. Wiek dziecka
3. Miejsce zamieszkania
4. Uzasadnienie decyzji :)
na adres: ola@szkolamontessori.com.pl. Zgłoszenia rodzin przyjmujemy do końca czerwca 2017. Po tym terminie napiszemy do Was z naszą odpowiedzią odnośnie przyjęcia. Ilośc miejsc jest niestety ograniczona. Bardzo Was ciepło pozdrawiamy i cieszymy się na kolejny rok wspólnej pracy, modlitwy i bycia razem!


Ola i Marcin Sawiccy wraz z ojcem Przemysławem Ciesielskim OP

tel.: +48 33 862 30 38     e-mail: biurousawickich@gmail.com design: Kajetan Mastela