dodano: 1.05.2018, 15:25

Nowe szkoły podstawowe i licea Fundacji Królowej Świętej Jadwigi w Polsce!

Ogłoszenia pozostałe:

DSCF2007.jpegPragniemy Wam przekazać, ze jesteśmy w trakcie rejestrowania naszych szkół w województwach: mazowieckim, małopolskim oraz dolnośląskim. Nowe szkoły podstawowe i licea powstają w Grodzisku Mazowieckim , Kętach oraz we Wrocławiu. Trwa proces rejestracji.


Jesteśmy obecnie na etapie przygotowywania wspólnej oferty wspierającej rodziców i uczniów wszystkich naszych szkół Fundacji. Planujemy , aby egzaminy można było zdawać w wybranej przez siebie szkole Fundacji.


Wszystkich zainteresowanych zapisaniem dzieci do powstających szkół, w ramach edukacji domowej, prosimy o zgłaszanie się do naszego biura (drogą mailową z dopiskiem Małopolska, Mazowieckie, Dolnośląskie). Jak tylko szkoły zostaną zarejestrowane, będziemy Państwu wysyłać dokumenty niezbędne do zapisu dziecka. Warto juz dziś zgłosić się do Poradni Psychologiczno Pedagogicznej, w celu uzyskania opinii , na którą zwykle długo się czeka.


W każdej ze szkół odbędą się spotkania informacyjne dla rodziców, o których będziemy wkrótce zawiadamiać. Już dziś zapraszamy Was na nasz wiosenny ZLOT RODZIN ED, w piątek i sobotę, 25-26 maja 2018 do Koszarawy Bystrej, gdzie rownież będzie okazja do osobistego spotkania z osobami, które poprowadzą szkoły oraz poznania naszej szczegółowej propozycji współpracy. Oczywiście zapraszamy wszystkich chętnych do szkoły podstawowej oraz liceum w województwie śląskim (Szkoły w Koszarawie Bystrej). Tu można zapisywać się juz dziś!
Ola i Marcin Sawiccy

tel.: +48 33 445 45 33     e-mail: biuromms@szkolamontessori.com.pl design: Kajetan Mastela