dodano: 14.09.2018, 14:34

Nasze edukacyjne czasopismo KREDA

Ogłoszenia pozostałe:

39409277_690559354639976_896911934455021568_o.jpgKochani, po pół roku pracy i udało się rozpocząć realizacje wielkiego marzenia i wyzwania. Przygotowanie i wydanie miesięcznika o edukacji, o pasjach, o talentach. Miejsca gdzie będzie można przeczytać o pomysłach innych osób jak się uczyć, po co się uczyć, czego się uczyć.


Naszą ideą jest w dużej mierze pokazanie, że edukacja jest pojęciem dotyczącym całego naszego życia, tylko w nieznacznym obszarze związanym ze szkołą. Dlatego duża część artykułów dotyczy starszej młodzieży, dorosłych, każdego z nas. Bo my sami i nasze dzieci potrzebują w dzisiejszych świecie, nie dobrych rad, a świadków. To znaczy, że my także, jako dorośli, starsi ludzie musimy odpowiadać sobie nieustająco na pytanie co zrobiliśmy i co mamy do zrobienia z naszymi talentami, z danym nam czasem.

 

 


Każda z rodzin uczniów szkół naszej Fundacji pracująca w ramach edukacji domowej otrzymuje co miesiąc egzemplarz magazynu jako materiał wspierający w uczeniu swych dzieci. Koszty KREDY i wysyłki pokrywają szkoły. Do otrzymania miesięcznika niezbędne jest wypełnienie ankiety przesłanej do Państwa drogą mailową. Wszystkich zainteresowanych lekturą naszego czasopisma, niebędącymi naszymi uczniami zachęcamy do zakupu w naszym sklepie internetowym lub salonach empik.
Zapraszamy także na Wielką Premierą Kredy, która odbędzie się 21 września w Warszawie o godzinie 17.00 w domu innowacji społecznych „Rzemieślnicy i Marzyciele" przy ulicy Brackiej 25, p. III

 

Magazyn KREDA - nasza strona

Sklep - tutaj zakupisz magazyn KREDA

Facebook

 

Zapraszamy serdecznie
Ola i Marcin Sawiccy

 

tel.: +48 33 445 45 33     e-mail: biuromms@szkolamontessori.com.pl design: Kajetan Mastela