dodano: 16.10.2017, 23:17

Klasy Montessori LO

Ogłoszenia pozostałe:

DSCF8430.jpegMiło nam podzielić się wieścią, że zamysł Klas Montessori LO ruszył. Powstało pięć klas, po jednej w Warszawie, Wrocławiu i Katowicach, dwie w Krakowie. Rozpoczęły się systematyczne spotkania poszczególnych grup Zespół tutorów spotyka się "na żywo" i „on line" dzieląc się pomysłami i wrażeniami z kolejnych spotkań. W ostatnim tygodniu przyjechało do Krzyżowej 32 licealistów na trzydniowy integracyjny wyjazd. To ponad połowa uczestników naszego projektu. Wieczory spędzaliśmy na grach towarzyskich, oglądaliśmy i rozmawialiśmy o filmach, byliśmy na wyprawie na Rysiance, odwiedziliśmy dwie szkoły Montessori, kaligrafowaliśmy, z Panem Piotrem Topińskim rozmawialiśmy „Jak zalać Kęty ?", inspirowaliśmy się wystąpieniami TED, rozmawialiśmy o tym dlaczego uczestniczymy w tym zamyśle. Jedyną smutkiem jest zagubienie naszego psa Bodzia na Rysiance, ale może do następnego spotkania się znajdzie.

tel.: +48 33 862 30 38     e-mail: biurousawickich@gmail.com design: Kajetan Mastela