dodano: 16.05.2018, 16:23

Cogito - nowe liceum fundacji w Żywcu

Ogłoszenia pozostałe:

DSCF2248.jpegJuż od następnego roku szkolnego w Żywcu będzie działało Niepubliczne Liceum Cogito. Będzie ono kolejną stacjonarną szkołą Fundacji Królowej Świętej Jadwigi.

Szkoła ta to propozycja kierowana do młodych ludzi, którzy myślą odważne. Wszystkich zainteresowanych nauką w LO Cogito zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej naszej placówki - liceumcogito.pl. Znajdziecie tam wszystkie informacje potrzebne w procesie rekrutacji.

Ponadto zapraszamy Was na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 28. maja 2018r. o godz. 17.00 w budynku SP nr 2 w Żywcu - ul. Zielona 1, który od września będzie również siedzibą naszego LO.

Roman Zoń i Mateusz Kapała wraz z całym Gronem Pedagogicznym LO Cogito

tel.: +48 33 862 30 38     e-mail: biurousawickich@gmail.com design: Kajetan Mastela