Witamy serdecznie!

Co nowego?

Nowe szkoły podstawowe i licea Fundacji Królowej Świętej Jadwigi w Polsce!

dodano: 1.05.2018

Pragniemy Wam przekazać, ze jesteśmy w trakcie rejestrowania naszych szkół w województwach: mazowieckim, małopolskim oraz dolnośląskim. Nowe szkoły podstawowe i licea powstają w Grodzisku Mazowieckim , Kętach oraz we Wrocławiu. Trwa proces rejestracji.

Czytaj więcej...

Obozy letnie dla ED

dodano: 9.04.2018

Z ogromną radością informujemy, że już po raz kolejny – a dokładnie – po raz piąty organizujemy obóz letni. Zapraszamy wszystkich, którzy z radością myślą o wakacyjnej przygodzie w górach.

Czytaj więcej...

Kurs Montessori

dodano: 6.04.2018

Ideą naszego kursu jest przede wszystkim skupienie uwagi na pracy nauczyciela, zmianie sposobu myślenia w odniesieniu do edukacji, sposobie pracy z dzieckiem, rozwijaniu własnej osobowości i umiejętności współpracy, zwrócenie szczególnej uwagi na przygotowane otoczenie, które stanowi bardzo ważny element w kształtowaniu przestrzeni uczącej.

Czytaj więcej...

PLENEROWE RYSUNKOWE WARSZTATY RODZINNE

dodano: 12.02.2018

Zajęcia mają na celu przede wszystkim rozwinięcie umiejętności widzenia przestrzennego i przenoszenia obserwacji na papier. Codzienne rysowanie i malowanie w plenerze pozwoli uczestnikom poznać podstawowe zagadnienia związane z rysunkiem z natury, perspektywą i kompozycją...

Czytaj więcej...

tel.: +48 33 862 30 38     e-mail: biurousawickich@gmail.com design: Kajetan Mastela