Witamy serdecznie!

Co nowego?

Tutoring rozwojowy

dodano: 22.04.2018

Bardzo gorąco zapraszamy nauczycieli, rodziców uczących dzieci w domu, studentów na warsztaty z towarzyszenia uczniowi w jego rozwoju. W ich trakcie zapoznamy się z koncepcją tutoringu rozwojowego oraz z narzędziami ułatwiającymi nam taką pracę. Zajęcia będą miały charakter interaktywny i nastawiony na praktykę.

Czytaj więcej...

Pierwsza komunia święta

dodano: 22.04.2018

Zaufanie rodzicom i powierzenie w ich ręce prowadzenia dzieci ku Bogu. Oparcie wiary na relacji, nie na przestrzeganiu reguł. Roczne przygotowania prowadzone przez świadków, nie nauczycieli. Dodatkowo uroczystość bez fotografa i bez prezentów, ułatwiająca dzieciom spotkanie z Jezusem w darze Eucharystii. Chyba właśnie tak, najkrócej, można opisać uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dla dzieci z rodzin edukujących w domu, która odbyła się 7 kwietnia w Krzyżowej.

Czytaj więcej...

Obozy letnie dla ED

dodano: 9.04.2018

Z ogromną radością informujemy, że już po raz kolejny – a dokładnie – po raz piąty organizujemy obóz letni. Zapraszamy wszystkich, którzy z radością myślą o wakacyjnej przygodzie w górach.

Czytaj więcej...

Kurs Montessori

dodano: 6.04.2018

Ideą naszego kursu jest przede wszystkim skupienie uwagi na pracy nauczyciela, zmianie sposobu myślenia w odniesieniu do edukacji, sposobie pracy z dzieckiem, rozwijaniu własnej osobowości i umiejętności współpracy, zwrócenie szczególnej uwagi na przygotowane otoczenie, które stanowi bardzo ważny element w kształtowaniu przestrzeni uczącej.

Czytaj więcej...

tel.: +48 33 862 30 38     e-mail: biurousawickich@gmail.com design: Kajetan Mastela