Witamy serdecznie!

Co nowego?

Warsztaty Rysunkowe dla dorosłych, rodziców i nauczycieli

dodano: 26.10.2017

Warsztaty wprowadzają do praktycznego stosowania metody nauczania samodzielności kreacyjnej przez rysunek i towarzyszenie dziecku w kolejnych etapach jego rozwoju. W programie znajdą się zarówno wykłady teoretyczne jak i praktyczne zajęcia rysunkowe mające na celu wdrożenie dorosłych do samodzielnego, świadomego popartego obserwacją rzeczywistości, rysowania...

Czytaj więcej...

Klasy Montessori LO

dodano: 16.10.2017

Miło nam podzielić się wieścią, że zamysł Klas Montessori LO ruszył. Powstało pięć klas, po jednej w Warszawie, Wrocławiu i Katowicach, dwie w Krakowie. Rozpoczęły się systematyczne spotkania poszczególnych grup Zespół tutorów spotyka się "na żywo" i „on line” dzieląc się pomysłami i wrażeniami z kolejnych spotkań.

Czytaj więcej...

Jesienny Zlot

dodano: 16.10.2017

Październik rozpoczęliśmy kolejnym Jesiennym Zlotem Edukacji Domowej. Ku miłemu zaskoczeniu uczestników i organizatorów, w spotkaniu uczestniczyło ponad 600 rodziców i dzieci.

Czytaj więcej...

Warsztaty prowadzone przez rodziny - zaproszenie

dodano: 11.10.2017

Zdając sobie sprawę jak dużą wiedzę i ilość doświadczeń niesie ze sobą każda z rodzin w ED, w ubiegłym roku wpadliśmy na pomysł, żeby połączyć ze sobą chcących się nią dzielić z rodzinami, które chciałyby się czegoś dowiedzieć.

Czytaj więcej...

tel.: +48 33 862 30 38     e-mail: biurousawickich@gmail.com design: Kajetan Mastela