Witamy serdecznie!

Co nowego?

WARSZTATY NARCIARSKIE DLA UCZNIÓW EDUKACJI DOMOWEJ MMS

dodano: 13.11.2018

W połowie grudnia, jak co roku, zachęcamy wszystkich naszych Uczniów ED do spędzenia kilku aktywnych dni w Beskidzie Żywieckim. Okazją do tego będą kolejne już Warsztaty Narciarskie prowadzone przez trenerów Klubu Narciarskiego MMS DENDYSSKI i instruktorów Szkoły Narciarskiej FreerideSport.

Czytaj więcej...

Pierwsze kroki w Montessori - warsztaty

dodano: 2.11.2018

Na warsztaty zapraszamy nauczycieli, rodziców i wszystkich tych, którzy chcą wykorzystać metodę Montessori w swojej pracy z dziećmi. Tematem warsztatów będzie wczesna edukacja dziecka z wykorzystaniem Metody Montessori.

Czytaj więcej...

Matematyczne warsztaty montessori

dodano: 2.11.2018

Na warsztatach poruszymy między innymi zagadnienia takie jak zakres liczenia 1-1000, mnożenie i dzielenie w zakresie 100, dodawanie i odejmowanie pisemne, dopełnianie do 10, mnożenie i dzielenie pisemne czy dodawanie i odejmowanie liczb ujemnych.

Czytaj więcej...

Językowe warsztaty Montessori

dodano: 2.11.2018

Na warsztaty zapraszam nauczycieli, rodziców uczących dzieci w domu, studentów… Poruszę na nich następujące zagadnienia: czytanie/rozumienie tekstu. W jaki sposób stworzyć dziecku dobre warunki do czytania, po które teksty sięgać, jak przygotowywać teksty, które pomogą nam sprawdzić, czy dzieci czytają ze zrozumieniem...

Czytaj więcej...

tel.: +48 33 445 45 33     e-mail: biuromms@szkolamontessori.com.pl design: Kajetan Mastela